Záložky

Skyrama

Alternativní názvy: Skayrama

Skyrama hry online - letiště zdarma simulátor, kde se stanete ředitelem své vlastní letiště.

Chcete-li hrát Skyrama, musíte mít systémové požadavky:

Minimum:

• Operační systém Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• Procesor Pentium © III 1,6 GHz nebo (Mac OSX) kompatibilní počítač;

• Karetní Video 16MB 32 MB nebo více;

• Paměť 265 MB RAM, doporučeno 512 MB RAM;

• Flash Player Adobe / Macromedia Flash Player verze 9. 115. 0,

• Internet Explorer od verze 6 a Firefox s druhou verzí.

Doporučeno:

• Operační systém Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 3GHz;

• Paměť 2 GB a více,

• grafická karta NVIDIA řady GeForce 8800 nebo ATI Radeon série 4800, 512 mb

Skyrama online hra vyžaduje žádné stahování a instalace, stačí pouze projít Skyrama registraci. Připojte se do hry Skyrama je takto:

1. Zadejte přezdívku - jméno, pod kterým budete hrát.

2. Zadejte heslo a zopakovat.

3. Zadejte e-mail.

4. A souhlasíte s podmínkami dohody o uživatele a stát se registrovaným hráčem.

Jakmile je registrace dokončena Skyrama, být zodpovědný, co dělat - vybudovat své vlastní letiště!

Hrát online hru Skyrama nejen zajímavé, ale i užitečné, protože zde zadeystvuete všechny své organizační schopnosti. Neexistují žádná omezení a limity pro rozvoj letiště - zdarma ve svých fantaziích.

Musíte se postavit služeb políčka letadel a terminálů pro cestující. V Skyrama on-line všechny založeny na principu spolupráce mezi subjekty - bude schopen organizovat lety navzájem a vyměňovat zboží. Letiště na návštěvě u přátel a zve je k návštěvě své vlastní může změnit váš letiště v největší dopravní uzel!

Hra obsahuje velké množství letadel a krajiny. Svého vkusu a interiéru vybavit vytvořit design, který vám poskytne maximální individualitu vlastní letiště. Zdobení různé letištní budovy a barevné objekty budou přitahovat pozornost nových cestujících.

V Skyrama rozhodně zábavné. Na začátku, vaše letiště je velmi malé a velmi vyvinuté - to nemá žádné budovy, ani infrastrukturu a jen jednu přistávací dráhu. V průběhu hry, hlavním cílem je proměnit v obrovské mezinárodní letiště prováděním různých úkolů.

S jen jedním dráhy, by měly zajistit, že to bylo vždy zdarma. Právě přistál, ihned uvolněte pás pro další čekající přistání. Po přistání jinou rovinu, dostanete malý poplatek, který později může investovat do pořízení více moderních letadel. Jakmile vydělat dost peněz, podívejte se v obchodě, kde je mnoho nových letadel.

Také, s výjimkou pro použití ve hře vydělané peníze, mají možnost používat jejich vlastní peníze. Chcete-li to provést, stačí převést je do hry. Proto, budete mít peníze nejen na výstavbu nových luxusních domů, ale také na výstavbu parkovišť a autobusové zastávky.

Pokud jste dokončili výstavbu všech potřebných budov a zaasfaltiruete dráhy, bude muset najít způsoby, jak přilákat cestující. Jedna taková metoda je výstavba jasných úžasných staveb. V dosažení úspěchu cestující hrají klíčovou roli, takže každý možný způsob, jak přivést do svého letiště.

Hrát online hru Skyrama nikdy nebudete nudit - je tam vždy spousta práce: budete muset uspokojit všechna letadla provádět jejich kontrolu, řízení nakládání a vykládání zavazadel, připravit letadlo na další let ...

Velmi zajímavé sledovat osobního života hrdiny - budou moci zjistit, kdo začal další nové ovladače a proč pilot pohádal s nejvyšším letuška.

Online hra Skayrama umožní bavit a trávit svůj volný čas. Vydejte se na nejodlehlejších malých koutů planety - jít nahoru do nebe a dobýt nových výšin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more