Záložky

Sins of a Solar Empire 2

Alternativní názvy:

Sins of a Solar Empire 2 vesmírná strategická hra v reálném čase. Hráči ve hře najdou kvalitní grafiku, výborný zvukový doprovod a mnoho zajímavých misí.

Porozumět všem spletitostem hry bude obtížné bez tréninku, ale vývojáři si dali záležet, aby poskytli hře jasné pokyny, které pomohou začátečníkům.

Play Sins of a Solar Empire 2 začnete v těžkých časech. V galaxii probíhá válka mezi zástupci několika ras:

  • Vasari jsou nejzoufalejší válečníci na bojišti
  • TEC je každým herním dnem silnější
  • První příchod v klamu a pomstychtivosti

Tak velký konflikt by mohl přivést celý prostor na pokraj zničení.

Každá z ras má svůj vlastní jedinečný styl řízení a vlastní bojové jednotky. I ekonomika je velmi odlišná. Proto pro vás bude určitě zajímavé projít si hru vícekrát a vidět tři různé příběhy, jejichž finále bude záležet jen na vás.

V průběhu hry získáte jedinečný zážitek z řízení gigantického vesmírného impéria. Odpovědnosti v této struktuře jsou jasně odděleny. Císaři určují cestu vývoje a načrtávají plány kolonizace nových planet. Bojoví velitelé velí obraně a útoku a určují cíle pro útok. Přirozeně vás oba poslechnou. Kromě toho se zapojte do těžby zdrojů a průzkumu nových hvězdných systémů při hledání užitečných věcí. Řídit bitvy v reálném čase. Hra úspěšně kombinuje real-time strategii a 4D strategii.

Prozkoumejte nové technologie, které vám otevřou mnoho dříve nepřístupných příležitostí.Postavte ještě nedobytnější obranné struktury.

Vytvořte nepřemožitelnou flotilu lodí skládající se z tisíců jednotek. Ovládejte je během bitev v galaktickém měřítku díky novému 64bitovému vícejádrovému enginu.

Možnosti hráče jsou prakticky neomezené, vyberte si, s kým budete spojenci a s kým bojovat. V nové části hry přibylo mnoho možností herních taktik a strategií, které má hráč k dispozici.

Můžete hrát jednu z místních kampaní dle vlastního výběru nebo bojovat proti skutečným protivníkům online. Podporováno je relací až pro 10 hráčů, z nichž každá může být umístěna v jiné části zeměkoule. Pro hraní online je vyžadováno stabilní připojení k internetu.

Postarali jsme se také o ty, kteří si mohou chtít upravit hru podle svých představ nebo vytvořit vlastní kampaň. Existují pohodlné nástroje pro vytváření úprav. Můžete dokonce psát dialogy a integrovat je do hry nebo změnit rovnováhu podle svých představ.

Pokud máte rádi vesmírnou strategii, buďte při hraní opatrní. Je snadné se nechat unést a strávit ve hře mnohem více času, než bylo plánováno. To dokonale ukazuje, jak zajímavá je tato hra.

Sins of a Solar Empire 2 ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na oficiálních stránkách nebo na portálu Steam.

Nainstalujte si hru hned teď a začněte dobývat galaxii!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more