Záložky

SilkRoad Online

Alternativní názvy: Silk Road Online

, Kterou zastupujete online multiplayer role-playing hra, která vás vezme zpět do dob starověké Číně, na Středním východě a Evropě. To je Silkroad Online hra, kde Great Silk Road je spojovací můstek mezi světem Asii a Evropě. Máte šanci, aby se vaše dobrodružství přispět k kudrlinka Silk Road.

Online hra Silkroad vyžaduje-li stáhnout a nainstalovat hru na počítači. Chcete-li to provést, postupujte takto:

1. V hlavním herním webu, stáhnout hry Downloader (3. 2MB)

2. Pak spusťte stažený soubor a otevřete herní centrum.

3. Tam, vyberte "My Games", kde můžete začít stahovat hru Silkroad.

4. Poté spusťte Stáhnout soubor strávit instalaci hry. Při spuštění hry, budete automaticky připojit k herní server.

Aby se ponořit do světa dobrodružství Silkroad hry v něm, musí váš počítač splňovat následující minimální požadavky:

Procesor: Pentium 3 800 MHz nebo vyšší

Paměť: 256 MB

Úroveň Video: GeForce2 nebo ATI 9000

Zvuk: DirectX 9 kompatibilní. 0C mapa

Pevný disk: 4 GB nebo více

Operační systém: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Dále, musíte být předány Silkroad jednoduchá registrace

1. V sekci "Registrace" na hlavním herním místě, které určíte typ vaší postavy (obchodník, lovec nebo zloděj)

2. Zadejte nové uživatelské jméno (jméno, které se dozvíte na herním serveru)

3. Potvrzení nového hesla. Také zadat tajnou otázku (dívčí jméno vaší matky, atd. ) A odpověď, v případě, že zapomenete heslo.

4. E-mail

Dále musíte potvrdit svůj souhlas s pravidly hry. Všechny tyto údaje jsou odesílány jako žádosti o registraci. Po nějaký čas na vašem potvrzovacím e-mailu je dodáván s odkazem na vašem profilu ve hře, pak můžeme předpokládat, že zápis ve hře Silkroad skončil.

V současné době Silkroad online hra obsahuje 2 závody: Evropa a Čína.

Evropský závod. Hrát hru Silkroad online evropský závod můžete pomocí šesti znakových tříd: bojovníka, mága, kouzelník, bard, kněz a lupič. Každá třída je jedinečná a má zvláštní prvky ve hře. Evropský závod se plně soustředí na hru skupině, která kompenzuje individuální hráčů slabost. Každá třída ve skupině má své vlastní úkoly, které odpovídají jeho schopnosti.

Čínský závod.

Čínský závod nebrání tomu, aby jednotlivé trasy a ozbrojený s různými zbraněmi: meč, luk, kopí. Rozvoj znalostí v konkrétní zbraň umožňuje hráči kombinovat s jinými druhy a sledovat vývoj jedinečného oboru. Hra jako znak čínského závodu, můžete si vytvořit svůj charakter sám, bez pomoci skupiny.

Silk Road Online hry jsou pravidelně aktualizovány, a Silkroad online svět se mění. Tak snad vznik nových závodů, postavy a třídy.

Jak bylo uvedeno výše, při registraci, bude si vybrat povolání

, Pro kterou se vyzývají, aby při přípravě Silkroad úrovni 20. Tři z nich: Merchant, Hunter, Rogue.

Merchant. Chcete-li hrát hru on-line Silkroad pro obchodníky poté, co se na úrovni 20 hlavu do cechu obchodníků. Vstup do cechu můžete vytvořit alias a nové oblečení obchodníka. Po této půjčky organizačních otázek: koupit nákladní automobily, vytvořit skupinu s ostatními obchodníky a lovci, aby lépe chránit karavany, nákup zboží a řídit ji do jiných měst za výhodnou lov.

Hunter. Úkolem Hunter je chránit karavany z útoku bandity a monstra. Pro toto, on dostane procento z prodeje obchodníků. Můžete se stát lovcem po získání úrovně 20, se připojil k Hunter Guild a organizované skupiny (karavany) s obchodníky a dalšími lovci.

Rogue. Po vstupu do úrovně cechovní 20 Outlaw se dostanete až k silnici dobrodružství, kde se přežít co musíte udělat, rabování projíždějící karavany vytváří gang s ostatními zloději. By měl mít na pozoru před lovci, kteří dostávají odměnu za vaši hlavu.

Silkroad online hra (Silk Road) - tvorba korejské společnosti Joymax, který díky své vnější krásu a interaktivity světa se vysmrkat mnoho on-line her stejného žánru. Můžete vytvořit znak je samostatně a nezávisle na hře. Vše, na čem záleží, je váš herní prostředí a vaše řešení. Registrovat Silkroad vás ponoří do světa cestování na starých světových velkoměstech (Bagdád, Konstantinopole, Damašek), jakož i další rozsáhlé magické město. Je to svět dobrodružství pro hráče, kteří cestují z celé Asii, Americe a Evropě. Přidejte se k nim!

Dobrodružství na světě Silk Road on-line na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more