Záložky

Střechy snů

Alternativní názvy: Střechy snů

Shards of the Dreams online je bezplatná RPG založená na prohlížeči vytvořená pomocí flash. Hra nevyžaduje stažení klienta, ale pro rozšíření možností hry a zlepšení barevného designu byl vyvinut klientský program, který lze v případě potřeby stáhnout.

V online hře Shards of Dreams se ponoříte do temného a děsivého virtuálního světa vytvořeného po zničující univerzální katastrofě, kde dochází ke konfrontaci mezi dvěma stranami, které se nazývají říše a pustina, mezi nimiž je věčná nenávist a nepřátelství.

Můžete vstoupit na tento svět, musíte nejprve projít registrací ve hře Shards of Dreams. Budete muset zadat svůj e-mail a heslo, přijmout podmínky registrace.

Po registraci Shards of Dreams se dostanete do hry, kde jste vyzváni k dokončení prvního tréninkového úkolu, který vás seznámí se základy této hry a rozhraním. Toto zadání poskytuje nejen praktické dovednosti, ale také dostatečné množství zkušeností.

Online hra

Shards of Dreams, vás vybízí k výběru třídy pro svou postavu. V této hře jsou pouze čtyři pro každou válčící stranu (4 třídy pro Říši a 4 třídy pro Pustinu): Válečník, Zloděj, Kněz a Mág.

Přehrajte si hru Shards of Dreams online, můžete zdarma změnit třídu v Akademii (Mist Village) až do desáté úrovně. Po desáté úrovni, chcete-li změnit třídu, budete muset zaplatit určitou částku.

Poté, co jste si už zvykli na Shards of Dreams online a dosáhli druhé úrovně, se ocitnete v obci Mists, kde pro vás již bylo připraveno mnoho úkolů. Zde můžete nabídnout své dobrodruhové služby lovci, kováři, temné osobnosti, rybáři, hostinský a Dorionovi sluhovi. Kromě toho se setkáte se Sage Uk, Old Miner a starým Kasparem, který žije na okraji města. Úspěšné splnění jejich úkolů vám dá příležitost přiblížit se posunu na další úroveň!

Na páté úrovni obdržíte své první body, které lze rozdělit mezi parametry. Změnou těchto parametrů ovlivníte následující charakteristiky znaků:

Síla je síla stávky na blízko a celková únosnost postavy;

Agility je šance vyhnout se a šance zasáhnout kritický zásah na hráče;

postava ovlivňuje celkové zdraví a výdrž hráče;

Animity je šance zasáhnout melee (pro všechny hráče) a pohybovat se (pro luky a některá kouzla);

štěstí je kritická šance na zásah a zvyšuje šanci na kořist z monster / truhly;

Inteligence je celkové množství many postavy.

Všechny online questy nabízené ve hře Shards of Dreams vám nejen solidní množství zkušeností a peněz, ale také různé věci, které usnadní další průchod hry.

Bude velmi zajímavé hrát Shards of Dreams, protože v tuto chvíli existuje čtyřicet úrovní postavy.

Přehrajte si online hru Shards of Dreams, budete muset jít do žalářů - to jsou místa, kde jsou velmi vážná monstra, když jste porazili, dostanete kompenzaci ve formě bohatého kořistí a odměn za úkoly.

Shards of the Dreams nabízí několik variant Dungeonu:

Dungeons for sólo pass - určené pro jednoho hráče, ale je třeba poznamenat, že bitvy jsou obtížnější než bitvy na povrchu. Tady Monstra jsou silnější, často mají jedinečné schopnosti a útok ve skupinách.

grupových sklepení (není navrženo tak, aby bylo dokončeno samostatně) musíte shromáždit skupinu hráčů požadované úrovně, zásobit se různými lektvary a jídlem a pak se můžete vydat na dobrodružství.

Play Shards of Dreams, postava, která má určité množství rubínů, si může vytvořit svůj vlastní klan, ale může mít pouze ty, které patří k jedné ze stran (říše nebo pustina). Mějte na paměti, že nemůžete přijmout hráče z druhé strany do klanu a také změnit svou stranu, když jste v klanu. To lze provést až po opuštění klanu.

Na konci recenze řeknu následující: hra si zaslouží pozornost a registrace Shards of Dreams vám umožní vrhnout se do tohoto fantazijního světa!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more