Záložky

Shadow Company

Alternativní názvy: Shadow Company

Hra Shadow Company - bezplatná multiplayerová first-person střílečka vojenské předměty, které vyžadují uplatnění strategie. Developer - Doobic Game Studios používá moderní Unreal Engine 3. Super realistické 3D grafický formát umožňuje vrhnout do víru událostí, vstřebává zcela do atmosféry nepřátelství. Ocitáte se v krutém světě, kde jsou absolutně žádná pravidla uvedená. Na bojištích absolutní chaos, protože aby se co nejvíce účastníků jackpot narušit nejsou vybíraví v médiích. Pokud se vám nelíbí omezení, omezených v reálném životě, navštivte Shadow Company on-line zažít pocit naprosté svobody jednání. Zúčastněte se v brutálních gangů Showdowns a dokázat ostatním, že si zaslouží být jedničkou!

Chcete-li hrát hru Shadow Company bude potřebovat počítač tuto konfiguraci:

- Operační systém Microsoft Windows,

- P4 procesor 3.. 0GHz;

- GeForce 7600 grafická karta,

- RAM 1GB

Protože tento typ hry klienta, musíte ji nainstalovat na vašem PC. Ale možná je to jen poté, co projdou registraci Shadow Company. Můžete si vytvořit účet na webu nebo v jakékoliv sociální síti, která vás zajímá. Připojte se do hry Shadow Company zahrnuje zavedení e-mailové adresy a hesla. Žádné zbytečné problémy, vše je jednoduché.

Play Shadow Company budete, pohonné jednotky. K dispozici můžete mít až osm vojáků. Nebojte se o tom tak dlouho, jak můžete ovládat jeden z nich, jiní mohou být zničeny. Pro ochranu jednotky v době, kdy se nemůžete věnovat jim pozornost, tam je režim sledování. Díky tomu se mohou sami bránit v případě potřeby. Všimněte si také, že jednotky jsou obdařeni určitými vlastnostmi. Musíte být čerpána a zlepšit parametry svých svěřenců s cílem umožnit jim, aby přiměřeně odrážely silný útok nepřátel.

Poté, co poprvé přišel, aby se v nebezpečném světě prodyšného trestné činnosti by měla dostat schůzku s místním kužele. Tímto způsobem se dostanete na první místo, a nakonec jeho první zisk. Čím více budete provernetsya krvavé činy, tím více se stává pytel s dolary. Peníze v tomto nekompromisní světě vyřešit téměř vše. Peníze - není jen prostředkem k získání všech nezbytných, ale také síla a moc.

Shadow Company online hra nabízí uživatelům několik režimů. Mezi nimi se jistě najde něco, co bude pro vás nejvhodnější. První režim - až 24 hráčů v boji. To znamená, že byste se měli najít mezi 24 žoldáky a vrhl se střemhlav do varu bitvy. Rysem tohoto režimu je schopnost pomoci zraněné kamarády. K tomu budete potřebovat pouze úsek pyatyunyu. A soupeři, kteří již vyčerpány dlouhou bitvu a dostal nějaké škody, není-li doufat v milost. Můžete wimps nemilosrdně dokončit, aniž by hodně úsilí za to. Další režim - "Dirty Money". Považována za nejvíce laskavý režim. Problém je zřejmý - zmáčknout sáček babek. Pohodlně, vlastník cache je vyznačen na radaru. Buďte opatrní, protože v tomto režimu, čas je omezený. A další neméně vzrušující režim - řešit dovednosti. Tam je velký potenciál. Například, můžete střílet na nepřítele v době, kdy si myslí, že prochází podpory mrtvý muž volání vrtulníku, použijte neviditelnost a dokonce uspořádat koberec bombardování.

Stojí za zmínku, že Shadow Company může hrát pomocí formuláře First Person. Tento přepínač pro odstřelovače nebo recenzi s dalekohledem. Užijte si plný potenciál v hratelnosti. Postarejte se o slušné brnění, bojové dopravu k dispozici. Interaktivní herní svět je tak nasycené a rozmanitá, že je možné popsat vše, co v několika odstavcích. Proto bude nejlepší, když jejich vlastní zkušenosti volit všechny funkce postupně otevírá před nickem v průběhu hry. Ujistěte se, že nebudete vlevo zklamaný! Přehled - optimistický! Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more