Záložky

Stínové nevěsty

Alternativní názvy: Ponuré nevěsty

Shadow Brides - tým nevěst zachrání svět před zlem

Shadow Brides RPG hra se strategickými prvky. Vývojáři jsou studio Laura Games, které je dnes jediným projektem. Stojí to za naši pozornost? Tvůrci udělali maximum. I když zápletka není nová a mechanika hry je již dávno známá. Ale láká nás velký výběr hrdinů různých schopností a dovedností, unikátních hrdinů, nekopírovaných z jiných her, totiž nevěsty hrdinů. Celá vaše bojová četa se bude skládat z nevěst. Ano, ano, neslyšeli jste. Toto je vrchol hry a podle toho i název. Samotná hra se ukázala se spoustou funkcí a možností - jen trochu. Všechny funkce hry jsou stručné a vzájemně se doplňují, navíc jsou zde některé charakteristické rysy. Ale nejdřív.

Herní vlastnosti

Tvůrci trvají na tom, že jde o čisté RPG. Ale řekli bychom, že má i strategické prvky. Například musíte přemýšlet nad svou četou a vypouštět hrdiny do bitvy v určitém pořadí, kombinovat je a také brát v úvahu dovednosti. Vaše hlavní postava, lord, se zpočátku objeví na bitevním poli. Pole se skládá z buněk "tři na tři". Každý z nich může ubytovat jednu nevěstu. Umístění nevěst stojí herní body, které se postupem času hromadí. Na začátku budete mít 20 bodů - používejte je moudře.

Každá z nevěst má svou vlastní raritu a cenu umístění. Celkem může být v bitvě použito až 8 nevěst, na výběr až 4 najednou. Vyrovnejte je a vybavte je tím nejlepším vybavením a nezapomeňte na slávu. Čím více hvězdiček má hrdina, tím větší poškození způsobí a má vyšší výkon. Přetáhněte nevěsty z čekací listiny na bojiště a vypusťte je do bitvy. Boj je tahový, ale každý bojuje automaticky. Můžete také povolit automatické umístění bojovníků, ale v těžkých bitvách to není nejlepší řešení.

Shadow Brides na PC je plný tun dungeonů a nejrůznějších dungeonů, PVP i PVE. Jinými slovy, bojujte se skutečnými hráči nebo herními postavami. Například hlavní kampaň se skládá z mnoha částí s různými tématy a příběhy. Dozvíte se o upírech, vlkodlacích, všemožných ghúlech a démonech. Samozřejmě je musíte porazit - vždyť toto je cesta hrdiny!

Zajímavou součástí hry je interakce s vašimi nevěstami. Vyberte si svého mazlíčka a hýčkejte ho:

  • dárků
  • trávit čas společně
  • nejlepší vybavení
  • zvýšení hvězdičky
  • nových outfitů
  • sbírka upřímných fotografií

Všechny tyto funkce se odemknou poražením hry. Někteří hráči si stěžují na dlouhý tutoriál. Ale to jen zjednoduší další hru a představí všechny jemnosti hry. Buďte tedy trpěliví hned na začátku a za pár dní se z vás stane nejsilnější pán s těmi nejžhavějšími nevěstami.

Stažení Shadow Brides na PC je docela snadné. Přestože byla hra vyvinuta pro mobilní zařízení, můžete si ji snadno zahrát na počítači nebo notebooku. Stačí nainstalovat některý z dostupných emulátorů Android a užít si bitvy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more