Záložky

Koule: Reborn

Alternativní názvy: Sfera: Pererojdenie

Koule: Reborn on-line - to je první multiplayer hra na hrdiny v ruském stylu fantasy.
Připojte se do hry Koule: Reborn závodní vyžaduje speciální klient, pak zavedení nick, heslo, e-mailem. Registrace Sphere: Reborn není nutné, pokud již máte účet v každém projektu GameXP NIKTIA. Online. Pokud jste zapomněli své heslo, ze systému GameXP pasu, hry Koule: Reborn on-line vám pomůže obnovit to.

Na začátku hry budete vyzváni k vytvoření znaku a zvolit si vlastní vzhled, včetně tetování. Postava má několik charakteristik. Tento titul (vojenské úspěchy), stupeň (magické úspěchy), zdraví, prány, sytosti, parametry útoku a obrany. Maximální výše titulu a moci - 60. Když budete hrát online hry Koule: Reborn, pak v určité fázi vývoje vaší postavy, bude schopen vybrat povolání. Toto magické profese - Inkvizitor, Druid, čaroděj, Necromancer a Vrchnímu. Boj povolání - Crusader. Hunter, ocel mistr, Gunslinger, Bandier. Assassin, barbar, zloděj a Kovářské vývoj poptávky jako magické a vojenské schopnosti. Profese Cech Mistr vás naučí, a kultivovat ve zvolené řemeslo, které budete potřebovat k plnění svých úkolů.

Chcete-li hrát hru Koule: Reborn on-line a rozvíjet svou postavu, budete muset zabíjet příšery, které obývají svět. Kromě toho se NPC charaktery, kteří žijí ve městech, vám nabídne misi zničit monstra a dobře zaplatit za to. Jít na lovu monstrum můžete sami, nebo mohou mít se společností, v tomto případě, je úroveň monstra výrazně zvýšit. Čím vyšší je úroveň zabil netvor, tím více zkušenostních bodů získáte. Všechny ve hře více než 150 různých druhů krvelačných monster.
Online hry Koule: Reborn nabízí několik možností obchodování - nebo NPC-obchodník nebo ostatní hráči. V takovém případě můžete smlouvat.
Chcete-li hrát koule: úspěšně Reborn, se můžete dostat do jakékoliv skupiny plnit úkol, nebo se připojit k klanu. Klany ve hře velký počet, ale začít tam, a není tak snadné přežít zkušební dobu.

Chcete-li vyhrát budete mít k dispozici více než 500 zbraní a 50 magických artefaktů. Zbraně, které jsou k dispozici, závisí na úrovni vývoje postavy.
Vaše postava je karma, která určuje místo jeho vzkříšení a ztráty na smrt věcí. Karma může být zlepšena tím, že vykonává určité úkoly.
Koule: Reborn online hra dá vaše postava kuchařku, která bude písemné recepty pro použití prášků dát věci neobvyklé vlastnosti knihy manter ve kterém budete ukládat kouzla.
Bitvy ve hře dynamické, pro každý vkus. Někdy klany jsou rozsáhlých bojů za držení zámků.

Na kouli: Reborn hry, musíte se seznámit se čtyřmi kontinenty - Hyperion, Charon, a Fed Rhodos a osmi městech. V každém městě čeká hráč na zajímavé questy, bitev a pastí.
Svět oblasti vznikl ve středověku, to vytvořilo mnicha, který chtěl utéct před morem zuřící v novém a šťastný svět. Místo toho důvodu zatčení a popravě, mnich podařilo vytvořit svět utrpení, které vyvinula postupně magie, stejně jako existují různé příšery. Tam je proroctví, které říká, že rozsah na světě zahyne, a to zemře a naše země, šokoval mnoho katastrof udeřil. Tolik stateční muži hledají tzv. master uzel, který může zabránit naplnění proroctví.
Koule: Reborn Online registrace je velmi jednoduchá, ale se dostanete do světa magie a rytířů, ve které budete moci vzít své právoplatné místo.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more