Záložky

Koule 2: Arena

Alternativní názvy: Sfera: 2 Arena

Sphere 2: Arena online - bezplatná multiplayerová on-line fantasy hra, která se ponoříte do světa koule.

Minimální systémové požadavky pro hru jsou následující:
- Operační systém Windows XP/Vista/7
- připojení k internetu
- Procesor: PIV-1500
- Paměť 1024 MB RAM,
- Video: GeForce3 úroveň a nad 64 MB VRAM
- Minimum 700 MB volného místa na pevném disku.

Aby bylo možné hrát hry on-line koule 2: Arena musíte nainstalovat nejnovější verzi rozhraní DirectX.

Připojte se do hry Sphere 2: Arena nemusí být nutné, pokud jsou registrovány v projektu NIKITA. Online, jak on-line hry koule 2: Arena je spojen do jednoho registru GameXR pasu. Pokud již máte ještě registrován účet, koule 2: Arena Online registrace je možné dvěma způsoby:
- jednoduchý - zadáte požadovaný název znak, heslo a e-mail;
- plný. Zde bude třeba, kromě standardních údajů, zavedení jména a příjmení, jakož i odpovědi na dvě tajnou otázku. To vše bude použit v případě ztráty dat o povolení.

Jen hrát si muset stáhnout a nainstalovat na svůj PC klientský software od oficiálních stránkách hry, která vás vezme ne více než 10 minut.

Sphere 2 Arena online hra je velmi odlišné od ostatních her tohoto žánru. Tato hra je zaměřena výhradně na udržení boje mezi reálnými hráči. Souboje s umělou inteligencí, když budete hrát hru Koule 2: Arena on-line, které nejsou dělat. Jen neposkytuje cestovat po světě, plnění úkolů s hádankami a výzkumných budov, jeskyně a podobně.

Když hrajete sféra 2: Arena, pak volba je před vámi, pro který ze dvou závodů, jak to udělat.
Lidé. Toto počáteční populaci na světě pole, lidé nemají typický vzhled. Mohou mít jinou barvu kůže, očí, vlasů, tetování může být více. Styl oblečení také se liší a závisí na vkusu majitele. Samci jsou obvykle větší než ženy, ale ne silnější síly. Jejich oponenti říkají lidé fremderami. Lidé jsou velmi kreativní, může vlastní kouzlo, ale to je obzvláště dobré pro navrhování složitých bojové mechanismy. Upíří krev léčivé účinky na lidi, dává jim sílu a vytrvalost.
Vril. Lidé jim říkají upíři. Přicházejí ze ztraceného světa se Abrak. Vril mají světlou pleť, mírně špičaté uši, oči, červené zpětný. Vril se nebojí česneku nebo slunečního záření. Nemají se živí krví, i když slouží jako prostředek podporující, bez které vril oslabuje. Silver nezabije je, když slabý jed. Vril usadit statky. Velmi talentovaný v magii, vyrobené ze dřeva, kovu, kamene řemesel. Jsou velmi rychlé, hbité a houževnatý, ale nižší než člověka v moci.

Hra Koule 2: Arena Online nabízí hráčům vývoj charakteru v několika třídách:
- bojovník
- Mag
- zvěd
- kněze.

Každá třída pak má několik specializací, které máte na výběr, si vyberete podle vašich představ během hry.

V oblasti 2: Arena můžete hrát, bojovat v bitvách u těchto dvou oblastech: údolí řeky a rokle Gram-gon. Každé pole má svá specifika boje. River Valley v aréně zachytit Gram zlověstný křišťálově Timolanta a pět oltářů. V Ravin-Gon Ayzenshloss je třeba zachytit hrad.

Během hry budete mít možnost podílet se na těchto druzích bojů:
- volné (a Vril lidí ve stejném týmu),
- závod (lidé proti Vril)
- inter-Clan (klany bojovat mezi sebou o vliv).

Registrace koule 2: Arena otevře před vámi ostrov, ztracený mezi vlnami Chaosu. Na tomto ostrově není možné uniknout, takže obyvatelé mohou vést jen nekonečné neúprosnou bitvu s sebou.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more