Záložky

Koule

Alternativní názvy: Sfera on-line

Online hra Koule - návyková hra, která vytvořili domácí vývojářům. Je možné, aby rozumný soutěž tohoto druhu MMORPG her.

Každý ví, že jen málo domácích hry se mohou pochlubit dobrou kvalitu, ale můžeme říci, že hra Koule on-line je výjimkou z pravidla. První hra se vrátil v roce 2003, ale i přes jeho věk, hra pokračuje růst a přilákat více a více nových hráčů. Zpočátku hrát hry on-line Sphere mohl jen poplatek. Cena za použití hry byl 5. y. je měsíc. Ale docela hodně času on-line Sphere je zcela zdarma, což dále přitahuje ještě více uživatelů.

Připojte se do hry Koule prochází obvyklé pro tento druh her, schéma. První věc, kterou musíte udělat - je vytvořit profil na webových stránkách hry. Musíte zadat své uživatelské jméno, heslo a e-mailovou adresu. Rozsah zápisu také vyžaduje instalaci herního klienta, který si můžete stáhnout přímo z webových stránek. Jak můžete vidět, on-line registrace Předmět pokrývá všechny trochu času, takže to pro hru.

Poté, co prošel proces registrace, můžete pokračovat přímo do hry. Podle historie, svět byl stvořen ve hře po dlouhých proměnách zkušený starověké indické rukopis s manter vytvořit řadu iluzorních světů, což je předmět. Zpočátku, on byl odstraněn z pergamenu z Indie v roce 1203, a poté strávil mnoho času v byzantském knihovně, ze které se dostalo do rukou jeho bratra Batiz. V roce 1348 utrpěla Evropa hroznou smůlu - epidemie dýmějový mor. Jako úkryt před strašlivou nemoc, Batis bratr se rozhodl vytvořit paralelní svět štěstí. Ale vytvořit, je nutné, aby čtenář mantry byl v naprostém klidu, který nefunguje, protože mniši koncipována tak, aby vypálit kacíře Batiz. Právě proto, namísto plánovaného světového štěstí, byl omylem vytvořil svět bídy, kde nekonečné množství různých monster, čas jde rychleji 12krát, a každých 666 roků je úplné zničení. Z tohoto důvodu se ve vnějších světů začínají být příliš rozmanité katastrofy a kalamity. Pak v horní části, které byly ztraceny mezi vnějším světem a Sphere.

Chycený v úplně jiném prostředí, lidé postupně začali usilovat o svět, začal vytvářet město a stát. Mohlo by se zdát, že vše je v pořádku, ale pak jak šel čas, a hodina zničení světa, a musel jsem něco udělat. Samozřejmě se snaží zachránit svět může být pro každého hráče.

V oblasti mohou hrát na šesti kontinentech. Hyperion - je největší ostrov, Helios - menší ostrov, oddělený od něj později další kontinent, tzv. Rhodes. Leon - nejmladší kontinent, který všechny pozdnější rozkol od hlavního těla a ve skutečnosti ostrov. Zbývající dva kontinenty - to Phoebus a Charon, které jsou příslušně světlo a tma. Charon slouží také jako vězení pro pachatele. Napříč kontinenty jsou různé zámky, které ve většině případů patří do různých klanů. Zahrajte si hru on-line, je mnohem jednodušší v některé části klanu. Jeden v tomto světě není snadné! Obecně Sphere online hra, která je založena především na inter-klanu boje, není ve válce s děsivými monstry.

Na rozdíl od většiny her, volba charakteru třídy se provádí postupně na projíždějící hry. Hlavním zaměstnáním hry je boj, takže je nepravděpodobné, že hra bude velmi mírumilovní hráči. Rozsah muset hrát v jednom z 14 různých specialit. Postava má pouze dva parametry - název a kouzelnou moc. Zkušenosti poplatek je jen o vítězství nad nepřáteli v boji.

Docela dobré herní grafika, především chtěl poukázat je detail postav. Kvalita textur ponechává hodně být požadovaný, ale tak malé velikosti herního klienta, to je docela přijatelné. Úkoly ve hře, téměř všechny velmi podobné a monotónní, je zřejmé, že vývojáři neměli výslovně vsadit na ně.
Tak, máme docela zajímavou hru, a to zejména pro klanových válek a bitev.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more