Záložky

Přežití osady

Alternativní názvy:

Přežití osad simulátor budování města s prvky přežití. Hra má krásnou hexagonální grafiku ve stylu kreslených filmů. Obzvláště pěkný pohled na vodu. Zvukové provedení je kvalitní, hudba je lehká a neruší.

Vaším úkolem je zajistit osadě prosperitu a rozvoj.

Před hraním Settlement Survival vyberte velikost mapy. Na kterém kontinentu nebo ostrově se bude vaše město nacházet. Dostupnost speciálních objektů. Kromě toho se rozhodněte, zda bude herní svět vystaven přírodním katastrofám a dokonce epidemiím. Je tedy možné hrát jak ve více zjednodušeném režimu, tak v režimu přežití.

Ve hře budete mít spoustu věcí na práci:

  • Postavte obytné budovy
  • Zavedení výroby různého zboží
  • Obchod
  • Chyťte ryby
  • Sklizeň polí

a mnohem více.

Nyní o všem podrobněji.

Je lepší zvolit místo pro osídlení poblíž hlavních přírodních zdrojů, které bude na mapě označeno zelenými ikonami. V blízkosti řeky nebo moře.

Na samém začátku budete mít pouze stanové městečko a skupinu osadníků. Ve hře se naučíte základy přežití. Školení nemůže chybět, ale nebude dlouhé a ani příliš vlezlé.

V první řadě se postarejte o kapitálové bydlení pro obyvatelstvo. Je lepší postavit několik domů najednou. Mohou být větší nebo menší v závislosti na tom, kolik rodin v nich může žít. Pro růst populace musíte zajistit, aby obyvatelé nebyli přeplněni a úroveň štěstí byla dostatečně vysoká.

Poté se postarejte o jídlo. Za tímto účelem osejte pole. Nejlepší je umístit je na místo, které poskytuje výnosový bonus, ale pokud v blízkosti vaší osady žádné není, poslouží téměř jakýkoli pozemek. Rostlinných druhů k pěstování je spousta, najdou se i exotické. Pole lze vylepšit instalací plašičů nebo starat se o zálivku.

Voda je velmi důležitý zdroj. Je žádoucí uspořádat studny tak, aby si obyvatelé mohli brát vodu pro vlastní potřebu a zároveň pro zavlažování.

Materiály pro stavbu budov získá obyvatelstvo vašeho města samostatně, bez vaší účasti. Můžete je však poslat, aby sbírali zdroje ručně, zadáním toho, co mají sbírat.

Najděte všechny budovy, abyste mohli později položit cesty. Rychlost pohybu je důležitým ukazatelem v produktivitě lidí a i jednoduché vyšlapané cestičky ji zvyšují o 25 procent.

Postupem času se vaše osada rozroste ve skutečnou metropoli a rozsah úkolů se velmi rozšíří. Nastupující generace musí být vzdělaná. To bude vyžadovat školy. K monitorování zdraví obyvatel budou potřeba závody, továrny a dokonce i nemocnice. Výstavba takto složitých staveb si vyžádá mimo jiné peníze. Aby obchod vzkvétal, budujte obchodní přístavy včas.

Setlement Survival ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru si ale můžete zakoupit na Steam marketplace nebo na oficiálních stránkách vývojářů.

Toto je skvělý stavitel měst a stojí za to hrát, pokud máte rádi tento typ hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more