Záložky

Sekiro: Stíny umírají dvakrát

Alternativní názvy:

Sekiro Shadows Die Twice je jedna z nejlepších RPG her současnosti. Hra má ponurou atmosféru, ale v tom je její kouzlo. Pozadu nezůstává ani špičková grafika, hudba a hlasové herectví.

Událostí ve hře se odehrává v Japonsku ve 14. století, které v té době nebylo bezpečnou zemí pro život. Přispěly k tomu neustálé brutální války mezi drobnými pány.

Ve hře se musíte stát vyvrženým válečníkem, nad kterým smrt nemá žádnou moc. To ale osud hlavního hrdiny ještě více zarmoutilo, protože nikdo nechce umírat tak často.

Během hry budete:

  • Poraz více protivníků
  • Zachraňte svého vládce před mazanými nepřáteli
  • Osvojte si techniky ninja arzenálu
  • Vylepšete bojové reflexy na nejvyšší úroveň

Hlavní hrdina bude na cestě k cíli hodně trpět. Poté, co přišel o ruku a byl poražen samurajem Ashinou skrývajícím se ve stínech, se vrací k životu, aby se pomstil a zachránil svého pána.

Jednoruční bojovník nemusí nutně znamenat slabší. Vytvořte si arzenál protetik schopných způsobit smrt nepřátelům a proměňte slabost ve výhodu na bojišti.

Soubojový systém je neuvěřitelně komplexní a arzenál technik, které je třeba se během hry naučit, je obrovský. To promění každou bitvu v neuvěřitelně velkolepou událost.

Každý z bossů ve hře má svůj individuální bojový styl a vy se jim budete muset přizpůsobit, jinak nevyhrajete.

  1. Paní Butterfly vytváří iluze, které mohou klamat
  2. Skladený obr je velmi nebezpečný válečník díky své zuřivosti, která mu dodává neuvěřitelnou sílu
  3. Velký had, kterého lze porazit pouze nalezením doupěte, kde žije v obrovské rozloze obrovského údolí
  4. Warlord Tenzen Yamauchi, bojovník, jehož nejlepší je mít neustále na očích, jinak se problémům nelze vyhnout

Kromě těch, které jsou uvedeny, existují další bojovníci, kterých je třeba se obávat. Snažte se být vždy připraveni na boj, protože bitva s jedním z nich může začít každou chvíli.

Buďte opatrní, když cestujete po světě Sengoku. Není vždy snadné najít skrytá místa s cennostmi a užitečnými zdroji. A tímto způsobem můžete najít postavy, které si s vámi chtějí popovídat nebo poskytnout pomoc. Skrytí nepřátel je také lepší odhalit, než na vás sami zaútočí.

Hra je trochu temná, ale to je kompenzováno velmi originální a krásnou grafikou, která dobře vystihuje atmosféru tehdejšího Japonska.

Sekiro Shadows Die Twice vás bude bavit a bude těžké ji odložit.

Období Sengoku je jedním z nejkrvavějších v japonské historii. Na celém území můžete potkat mnoho zkušených válečníků, z nichž ne všichni jsou přátelští. Navíc se blíží temnota s projevy, se kterou budete muset bojovat.

Sekiro Shadows Die Twice stahujte zdarma na PC, bohužel neuspějete. Hru si můžete koupit na oficiálních stránkách nebo na portálu Steam, kde se často podílí na výprodejích a prodává se se slevou.

Začněte hrát hned, abyste zabránili stínům, aby převzaly vládu a zničily celou zemi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more