Záložky

Moře hvězd

Alternativní názvy:

Sea of Stars RPG v retro stylu se zajímavými inovacemi. Grafika je pixelovaná 2d, připomínající hry 90. let, velmi detailní a barevná. Hudba je příjemná, hlasové herectví dokresluje atmosféru hry.

V této hře najdete obrovský fantasy svět.

Shromážděte tým hrdinů a vydejte se na cestu. Během cesty zažije váš tým mnoho dobrodružství.

  • Prozkoumejte obrovský svět
  • Poznejte nové přátele
  • Kompletní příběh a vedlejší mise
  • Bojujte se svými nepřáteli
  • Rozvíjejte dovednosti členů týmu, aby byli silnější
  • Hrajte vestavěné minihry a změňte aktivity

To vše vám umožní užít si zábavu a vzrušující čas. Ale před vámi není celý seznam úkolů prezentovaných ve hře.

Před hraním Sea of Stars si projděte krátký tutoriál, abyste si díky nápovědám rychle zvykli na ovládání.

Kouzelný svět, kterým bude váš tým cestovat, je opravdu obrovský. Na všechna místa se nedostanete pěšky, hledejte přístav, abyste mohli cestovat lodí mezi ostrovy a kontinenty. Plachtění při takových výletech je celé umění, dostat se do cíle nebude tak snadné.

Vylézt na nedobytné hory při hledání turistických stezek.

Cestou potkáte mnoho jedinečných postav. Taková známost se bude hodit, umožní vám získat nové úkoly. Někteří obyvatelé magického světa mohou souhlasit s doplněním vašeho týmu.

Obtížnost se s postupem zvyšuje, ale to nebude problém. Sbíráním zkušeností mohou vaši bojovníci vylepšovat svůj talent a ovládat nové bojové techniky nebo kouzla. Volba toho, co zlepšit, je na vás, rozhodněte se, které dovednosti jsou vhodnější pro váš individuální herní styl.

Soubojový systém je neobvyklý, velmi se liší od klasických RPG s tahovými bitvami. Speciální útoky během bitev musí být použity v synchronizaci s animací, tímto způsobem zvýšíte způsobené poškození. Stejný systém funguje i při ochraně. Úderem do rytmu budete moci porazit i silnější nepřátele.

Hra je mimořádně pozitivní, nepřátelé nevypadají děsivě, díky tomu ji lze doporučit lidem všech věkových kategorií. Děj je velmi dojemný. Během pasáže budou různé scény, romantické momenty a vtipné, ale i trochu smutné.

Dialogů je poměrně hodně, takže se připravte na čtení. Téměř všechny klasické hry se tímto způsobem liší.

Svou aktivitu můžete změnit rybařením a v tavernách budete mít příležitost strávit čas hraním deskové hry s názvem Wheels. Pravidla deskové hry vám budou sdělena během první hry.

Vaření jídla vás na chvíli zabaví. Vývojáři připravili mnoho různých pokrmů, které můžete vařit.

Sea of Stars ke stažení zdarma na PC, bohužel neexistuje žádná možnost. Hru si můžete zakoupit na webu vývojáře nebo pomocí služeb portálu Steam.

Začněte hrát hned teď, čeká na vás mnoho vzrušujících a zajímavých úkolů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more