Záložky

Saints Row 4

Alternativní názvy: Saints Row 4

Všechny, bez výjimky, vím, že hra Saints Row 4 - plagiátorství je dobré všechny existující velké projekty. Nová část ani plánována jako výjimku. Naopak - nyní hra je zajímavá kombinace GTA a Prototype v původním léčbě tvůrců svatých z vůle. Navzdory skutečnosti, že tento projekt nebude vykonávat jediný gram jedinečné informace, jako on. Hráči z celého světa uznávají hru, dokonce i kritici Klobouk dolů pro vývojáře, kteří si mohou dovolit půjčit cokoliv, ale když dělá nějaký projekt, tak odlišné a zvláštní.

Stejně jako ostatní hry klonů Saints Row 4 se snaží zastínit vypůjčené prvky. Zatímco někdo se snaží, aby se velký smysl pro humor a naprosto realistická atmosféra Saints opřít o šílenství. Absolutně Bezbashenny projekt nelze brát vážně, ale také nepříznivě zacházet s ní jako nemožné. Nová část potomků přítomnost Volition překvapení (i když ve velkém množství), zajímavých míst a zajímavých textových questy. A při výkonu nevědomky zobrazeno základní prvky Matrixu - přišel ze srdce do nové hry, nic neříkej.

Chcete-li spustit hru, musíte si stáhnout Saints Row 4. Jak asi víte, že instalační soubory jsou stahovány tento projekt vždy velmi rychle, zvláště pokud máte rádi používáte odkazy z torrent trackerů. Děj čtvrté svatých zvýšila hlavní postavy na nejvyšší úroveň výkonu - nyní hlavní postava je prezentován jako prezident Spojených států amerických (ne více ani méně, památky, představte si, jak zodpovědně se bude muset hrát Saints Row 4? ). V blízkosti stejném prostředí "vůdce" je také v docházkové vzdálenosti - přítel prezidenta patří místo v administrativě. A, stejně jako dochází podle potřeby, přijmout svaté zákony a pomoci rozhodnout o osudu lidstva, jen s literou zákona, ale stane něco neočekávaného.

Saints Row 4 ks vypráví o invazi mimozemšťanů, kteří bezostyšně unesl místní obyvatelstvo. Nevyloučil mimozemšťany a pane prezidente. Pak vše, co přijde více matoucí a nejasné - z nějakého důvodu mimozemšťané položil hlavu státu Stilporta modelu, přesně jako skutečné město. Co chtějí dosáhnout, je nejasné. Nicméně, zjistíte, hrát v Saints Row 4 mise různého druhu.

Změna prostředí umožnila tvůrcům hry přidat nějaké nové prvky. Několik vývojářů projektu vzdálil od konceptu GTA, která se intenzivně využívána ve všech předchozích her z vlastní produkce, a rozhodl se změnit směr vývoje ve směru fantazie. No, ukázalo se docela dobře, dobře, originál, takže přesně. Chcete-li mít jasnou představu o hře si můžete prohlédnout speciálně vytvořený pro Saints Row 4 video trailer podrobně inovace a výhody.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more