Záložky

Sacred 2

Alternativní názvy: Sacred 2

Sacred 2 - počítačová hra na hrdiny ve fantasy žánru RPG. Výrobce sídlem v Německu se rozhodli pokračovat v první hře Sacred. Díky pokročilé inovace představila hra má mít nový příběh, nový herní systém. A vše, co je uvedeno na slušné úrovni. Překlad hry Sacred 2: Fallen Angel. Možná, že to znamená, že obyvatelé Ankara v očekávání hrdina, který zachrání od počátku chaosu.

To je hra Sacred 2 je v obličeji nových fanoušků stačí stáhnout hru Sacred 2. Chcete-li to provést, musíte JavaScript na vašich počítačových programů pro stahování her.

Budete procházet kontinent s názvem Ankara ve vesmíru Sacred. Na samém začátku hry Fallen Angel Sacred 2 si vyberete třídu, do které se opírá buď charakter navrhované kromě Seraphim zcela odlišný od první verze hry: Seraphim, High Elf, Dryad, Temple Guardian, Stín bojovník, inkvizitora a Dragomag. Ale kromě toho, že je velmi důležité, než si vybrat cestu, na které postava jde: Cesta světla nebo temnoty. Přesněji řečeno, že je nutné vybrat božstvo: Lumen (God of Light) Forens (bohyně moudrosti a filozofie), Cybele (bohyně přírody), Testa (Bůh vědy), Kuan (God of War) a Kerr (bohyně zla). Pokud zvolíte Seraphim, budete mít k dispozici pouze cesta světla - Lumen Forex a Cybele, a inkvizitor - Darkness - Coeur Kuan a Testa. Proto při výběru cestu temnoty, nemáte jinou možnost, v Lumen božstva, a v případě, že cesta světla, pak Kerala.

A pak můžete začít hrát hru Sacred 2.

Události ve hře předcházejí událostem v první části hry. Zde dávných dob, kdy dětství mystické síly, a když události vedly k rozdělení na dobré a špatné. A nejhorší může vést k chaosu. Ale nesmíte dopustit, nebo naopak k urychlení procesu.

Samozřejmě, karetní hra je rozdělena do velmi odlišných oblastí:

• Tilizy;

• Artamark;

Nor • - Plath,

• Island Seraphim a dlouhé podmořské jeskyně draci;

• syčí Ta.

Tilizy - region elfové. Nejbolestivější část Ankary. Podnebí je mírné.

Artamark - venkov lidí. Rozděleny do knížectví vládl různých knížat. Podnebí je suché.

Nor - Plat - území orků. Rozděleny do válčící města. Stepní klimatu.

Island Seraphim a dlouhé podmořské jeskyně draci - vlastnictví Seraphim. Jeden velký nedělitelný stát. Pouze zde T - energie pod kontrolou.

Syčí Ta - Území ještěři, draci následovníci. Vesnice zaplaven vodou. Je rozdělena do města.

Obecně platí, že hlavním úkolem je provádět svou práci, zlepšovat své dovednosti, prozkoumat území a rozhodnout o osudu celé Ankary.

Hra Sacred 2 je uveden v high-kvalitní grafiku, dobré animace. Ačkoli některé položky nemusí být dostatečně podrobné.

Obecně platí, že můžete stále vidět Sacred 2 videa a snímky obrazovky. A jít na stránky hrát Sacred 2 Fallen Angel stahování. A dostat nadšeni fantastickou pobytu. Jak se dalo očekávat online hra, můžete pozvat své přátele. Hrajete dobře!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more