Záložky

S4 League

Alternativní názvy: S4, C4

Online hry S4 League, je kombinací střílečky a nádherné anime grafiky. Takže věřím, že když zažijete nevšední střílečka s ohromující nádherným grafikou, tato hra vás nenechá lhostejným.

Budete mít přístup ke všem serverům na světě, což znamená, že budete moci bojovat na základě vlastního uvážení s hráči z různých částí světa.

S4 League on-line poskytuje možnost vytvořit svůj vlastní jedinečný charakter. In-game obchodě, v rozsahu, tam jsou stovky skvělých věcí a oblečení, zbraně a doplňky. Můžete si také zakoupit celou řadu variací účesů a výrazy obličeje si vybrat mezi mužské a ženské postavy - vytvořit jedinečný charakter je velmi jednoduché. Ačkoli to bude zkušený dospělý ve stylu střelce nebo roztomilé anime postava v S4 League vůbec možné.

Jakmile ekipiruesh svou postavu, můžete se zúčastnit zápasů.

V této hře si můžete vybrat režim kombinace, ve které chcete hrát. Zde předpokládáme, že režim Touchdown, kde budete muset prokázat své bojové a střelecké dovednosti, bude vaším hlavním úkolem bude zvládnout míč a vrátit ho do soupeřovy branky. Nebo, například, bezohledný a dech beroucí režimu Deathmatch, kde se zabít hráče budete muset prokázat své strategické a bojové schopnosti.

Režim Chaser po určitou dobu budete muset skrývat a utíkat před svými pronásledovateli. Varuji vás, že to není snadné, zvláště když jste se sleduje Reaper sám. Ale pokud dáváte přednost klasické střelce, S4 League Online Vám nabízí režim Arcade, tam si budete moci prokázat své schopnosti v boji proti robotů, které ničí vše, co jim stojí v cestě. Zde budete muset cestovat 3D měření, na jeho cestě ke splnění tisíce odpůrců a zničit je. Kromě toho bude nutné z velké reflexní schopností a velmi rychlých strategických myšlenek.

Připojte se do hry S4 League vám dá možnost ponořit se do světa střelce a anime, a při vstupu do hry dostanete sadu pro začátečníky, který bude obsahovat: poloautomatické školení a plazma meč, dvě dovednosti, které zvyšují dodávku života na 15 let a do 30 jednotek, stejně jako běžné kalhoty s bundou.

S4League byl vytvořen pohybu grafické anime - když budete běhat, skákat, střílet a létat vaše postava bude vypadat úžasné! Stejně jako postavy z populárního komiksu. Nejnovější styl grafiky vám poskytne pohyby kvalitní a bezchybné charakteru scény, i když jste ještě nováček, a je to vaše první kroky v S4 League on-line.

Jedním ze skvělých vlastností je, že S4 League hrát na jakémkoliv počítači s videem.

Ve snaze o titul nejlepšího hráče budete muset setkat s tisíci profesionálními hráči a obhájit svůj titul.

Přidejte se k S4 League on-line, připojit klan a stát se číslem jedna mezi mnoha anime hry a střelců!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more