Záložky

Runes of Magic

Alternativní názvy: Runes of Magic

Chcete původní fantazie? Chcete hrát zdarma a on-line? Chceš nové čipy pro vývoj postav? Pak jděte na "země zoufalství" - prohlížeč-založené multiplayer hry na hrdiny, lépe známý jako Runes of Magic online. Zde najdete moderní 3D grafiku, vzrušující děj se spoustou úkolů a samozřejmě rozsáhlé bitvy ve formátu hráč vs hráč.

Pro přehrání hry Runes of Magic online, budete muset stáhnout (ofsayta) a nainstalovat herní klient (program spustit hru z počítače). Minimální systémové požadavky pro počítače takto: CPU: AMD 2500 (nebo Intel Pentium 4) 2. 0GHz, 1 Gig RAM, grafická karta Nvidia GeForce 5700 128 MB (nebo ATI Radeon 9600 a podobné), 10GB volného místa na pevném disku. I přesto je třeba nainstalovat nebo aktualizovat DirectX 9. 0C. Online hry Runes of Magic je podporován jakýkoli prohlížeč.

Teď si vytvořte účet. Připojte se do hry Runes of Magic se provádí v prohlížeči na oficiálních stránkách. Klikněte na "Začít hrát" a na konci, vyberte "přejděte na stránku registrace." Můžete si formulář, vyplňte jej a klepněte na tlačítko "Registrovat se Runes of Magic". Ve formuláři budete muset zadat uživatelské jméno (přezdívku) a název fóra, adresa aktuální heslo schránky. Na konci prostým aritmetickým ověřit a přijmout pravidla hry. To je vše, co bude vyžadovat, abyste Runes of Magic on-line registraci.

Pak pokračujte k vytvoření charakteru. Závod v jedné hře - to je lidí. Ale je jich tam osm tříd postav: Warriors, zvědi, Rogue, mágové, kněží, rytíři, Strážci a Druids. No, vybrat, s kým chcete hrát hry on-line Runes of Magic. Warriors - kvalifikovaní řemeslníci bitva mít tlakovou silou útoku. Scouts - lovci a stopaři, mistrovský lukostřelba a kuše. Tuláci - akrobaty a ventilátory na úder, jejich hlavní zbraní dýku a rychlost. Magee - mudrci a obhájci, jejich zbraně - kouzla, házet oheň a blesky. Kněží - zprostředkovatelé mezi muži a bohy, a dokonce mají zázračné magické síly, může obnovit zdraví a vrátit se do života. Rytíři - nejsilnější třídy, nosí těžké brnění a je snadno ovládat jakoukoliv zbraň. Chovatelé - jsou jedním s přírodou, neporazitelný v boji zblízka a mají další zbraň proti nepříteli, svými zvířecími miláčky. Druids - mudrci a léčitelé, podmanit si nepřátele svými kouzly. Hlavní věc je, že víte přesně, užitečné, to znamená, že dosažení úrovně 10, můžete si zvolit doplňkovou třídu hrdinu, který je zde má dvojí systém třídy. Kromě toho, v případě potřeby, můžete změnit tříd místa.

Runes of Magic on-line hra, ve které všechny postavy mají společnou charakteristiku - Strength, Agility, Stamina, Intellect a moudrost. Zbraní, které budete moci hrát Runes of Magic, je zde jednou rukou meče, dýky, hůlky, jednou rukou sekery, palice, obouruční meče, sochory, sekery a kladiva, luky a kuše a vrhací zbraně.

Také, hrát Runes of Magic, a to se pohybovat po herní mapě, musíte runy - speciální kameny, které mohou být vložené v objektech a přijímají celou řadu speciálních schopností.

Hra má povolání, se používají tyto nástroje. Jako řemeslník je stejně důležitá jako bojovník - jediný způsob, jak vydělat zlato a diverzifikovat svou munici.

Ale, samozřejmě, co je nejdůležitější, to, co přitahuje hru Runes of Magic online - je rozsáhlé a velkolepé bitvy ve formátu PVP (hráč versus hráč). Rozmanitost tříd a zbraní, stejně jako vojenské schopnosti poskytovat tyto znaky se snaží jedinečnou atmosféru bitvy, které jsme si jisti, že nebudete cítit až do současnosti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more