Záložky

Rulimony

Alternativní názvy: Rulimony

Online hra Rulimony - browser hra, kterou vytvořil pro rozvoj dovedností a tendencí u dětí. Unikátní hra vám pomůže proměnit nudné a bolestivé proces učení zábavné a příjemné. Více než 40 různých mini-her nejen rozjasní vaše děti volný čas, ale také přinést značný prospěch.

Rulimony on-line hra určena pro děti předškolního a mladšího školního věku. Nicméně, dokonce i rodiče najdou to zábavné a být schopen hrát Rulimony spolu s jejich potomky. Staňte mimořádné obyvatel pohádkového světa je poměrně jednoduché.

Rulimony Online registrace poskytuje takovou příležitost. Jste povinni vyplnit následující pole:

 • Název Dětská
 • Heslo
 • E-mail
 • Věk
 • Sex
 • Stát

Připojte se do hry také nabízí výběr Rulimony herní postavu. Pak si dal zaškrtněte, že souhlasíte s pravidly hry, aby vaše dítě hrát a Rulimony není proti získání užitečných novinek. Registrace Rulimony být dokončen poté, co obdržíte e-mail s instrukcemi, jak aktivovat svůj účet a postupujte podle pokynů.

Mějte na paměti, že na jednom účtu, můžete vytvořit pouze jeden znak. Ale pokud vaše dítě chce zkusit hrát s někým jiným, nikdo zakazuje vytvořit nový účet s jiným výběrem hrdiny. V tomto případě bude zábavné zverushki samostatně.

Co se Rulimondii obyvatel? Jaký je dopad na hru, kterou jste si vybrali kočku, nebo, například, liška?

Hra má šest typů postav. Každý z nich má své vlastní charakteristické rysy.

Pes nikdy nezklame, pokud chcete skutečnou silné přátelství. S jeho letu fantazie a neklidné optimismu nebude nudit.

Hearted medvěd bude demonstrovat šíři jeho duše. Nápověda k této sladké realizaci hýčkaný sen: vidět celý svět.

Fox svítí se svým důvtipem a znalostí. Tento společenský člověk každý chápe, a ujistěte se, že starat.

Bull se může stát duší každé společnosti. Miluje svou rodinu a domácí pohodlí. Ve hrách, si klade za cíl být první, protože se vztahuje k nim velmi vážně.

Cat - je ztělesněním nejvíce zdvořilý a inteligence. Nikdy mluvit proti někomu, a jejich talentů zářit. A i když počítačové myši přátelský vztah občas hraje sám.

Obratný Bunny nikdy neváhal a překvapit své důvtipný. Pozdní není ve svých pravidlech, takže je to někde ve spěchu vždy.

Zde se také seznámí s krásným obyvatel Rulimondii. Vyberte si, které se vám líbí a začít hrát hry on-line Rulimony.

Naši hrdinové jsou snadno pohybovat po virtuálním světě a může zúčastnit každé hře. Rulimony online hra připravená pro účely ekologicky šetrných způsobů dopravy. Každý nový hráč dostane osobní skateboard. Ale je možné měnit v průběhu času vozidle. Koneckonců, hra se neustále rozšiřuje flotilu. Mimochodem, nejen dopravu, ale i jiné cenné předměty je možné zakoupit pomocí herní měnu Auro. Na začátku hry budete mít nějaké poplatky, ale více peněz dostanete quest.

Rulimony on-line je obrovské město s různých místech. Jsou odděleny pro veřejnost, obchodní a soukromé. Mezi množstvím budov a různých kójí najdete:

 • Pláž
 • Cafe
 • Školní
 • Club
 • Park
 • Stores

Vážení rodiče, poté, co vaše dítě se bude hrát hry on-line Rulimony, jeho úspěch bude bez povšimnutí vámi. Postupem času zjistíte, že vaše dítě je lepší číst, psát, rozlišovat barvy, rozšířit svou slovní zásobu, se stará o životní prostředí, naučil spravovat osobní finance, který je schopen rozhodovat snadno najít společnou řeč se svými vrstevníky. Tato hra je určena pro seberealizaci obě holky kluky. V procesu on-line hry vaše dítě může rozvíjet paměť, logiku, postřeh, prostorové myšlení, jemnou motoriku, hudební sluch. Kromě toho, pokud se stanete Rulimony hrát společně s dětmi, to přispěje k pochopení a soudržnosti.

Hra je k dispozici zdarma pro všechny, ale některé typy mini-her, vyžadují pro své objevení zlatých klíčů. Věřte, že jeden relativně malé množství vynaložené na jejich nákup bude kompenzován. Zlaté klíče otevřou další možnosti a bude dobré překvapení pro Vaše dítě. Pospěšte si prosím, své děti, protože si to zaslouží!

Make učení přinesla potěšení a hrdý na své úspěchy krovinushku! Kdo nemá rád, abyste věděli, jak moc je příjemné pozorovat úspěšný rozvoj jejich potomků. Rulimony hra je na vás čeká a je připraven stát se Vaším pomocníkem velmi reálné!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more