Záložky

RomeWar

Alternativní názvy: Řím válka

RomeWar on-line - multiplayer online role-playing hra, kterou vytvořil ve stylu tvorby římské říše, s příslušnými okolí a zvyků. Hra obsahuje jak různé bitvy a strategické prvky, jako on-line hry romewar jinou řadu možností při volbě taktiky a strategie.

V romewar můžete hrát zcela zdarma online hry romewar vyžaduje pouze internetové připojení a instalovány v počítači prohlížeči (Internet Explorer (verze 6 nebo 7), nebo Mozilla Firefox, nebo Opera).

Pro spuštění hry je nutná registrace v herním romewar.

Romewar Registrace je následující: na hlavní stránce hry, musíte zadat název (v tom budete vědět, ostatní hráče ve hře), heslo, Váš e-mail, také specifikovat své pohlaví, rasu, vyberte (nebo Roman Galii ) zadat řídicí znaky a klepněte na tlačítko "Sign Up". Vše, romewar registrace je kompletní, můžete začít hru.

Jak již bylo zmíněno, hrát hry on-line romewar budete na straně Říma a Gálie. Římané jsou vyspělejší technologie, jsou schopni pěstovat celou řadu zemědělských produktů, pro extrakci drahých kovů. Galové jsou sklon k magii přírody, jsou schopni zkrotit divoká zvířata, oni jsou vynikající lovci a léčitelé.

Aby bylo možné hrát on-line hry romewar zde existuje 23 míst: město římské říše, město Galie, a jiné neutrální země. Začínáme hrát romewar, se ocitnete ve městě, nebo města Lemonum Tarentum, v závislosti na volbě rasy. Je žádoucí, aby okamžitě najít si učitele, počtu hráčů, který vám pomůže se dostat do hry.

Nákup potřebné předměty (zbraně a brnění) na trhu, půjdete do kasáren získat první zkušenosti v boji a růst hladiny. V nižších úrovních, můžete postupně zvyšovat počet centů v peněžence o rybolovu, nebo pracovat jako žoldák.

Samostatně, je třeba říci o umění války. Přesune zde náhradníka. Předtím, než udeří, budete muset přesunout moc k dispozici přesunout buňku směrem k nepříteli, pokud jste daleko od nepřítele, budete automaticky dostat ránu do zad. Když se nepřítel bude na dostřel, musíte dát obraz o jeho klíště (místo, kde chcete zasáhnout). Pokud chcete vložit bloky, dát klíště v obraze jeho charakteru. Může být hit, nebo dát bloky s oběma rukama.

Dalším rysem hry: v bitvě, můžete odstranit libovolnou položku a opotřebení. Když ji zastřelit, samozřejmě není ztraceno, a pokud šaty, to se počítá jako pokrok.

Pro každý závod existují čtyři možnosti znakové dispozic, které určují cestu svého rozvoje. Pro Římany to - princip gastat, Triarius a Saleh, pro Galy - Arverne, Helvetia, belgicko a druida. Každý z nich má své výhody (zblízka, nebo útok na dálku, obranné strategie nebo magie), vliv na bojovou účinnost postavy a utváří jeho osobnost. Také, každý z cest vývoje, vám dá možnost prozkoumat různé profese: stavitel lodí, kovář, horník, dřevorubec, winemaker, průvodce, kněz nebo farmáře.

Hlavním cílem této hry - je to ekonomický a vojenský vývoj, jak svou postavu, a říši jako celku. Vývoj je dosáhnout různými způsoby: z konstrukce a zlepšení k rabování a útoky na sousedy. Hra je navržena tak, že můžete vydělat peníze pro rozvoj (například extrahovat zdroje v dolech), a je možné si pronajmout za poplatek pracovníků k provádění určité práce. Můžete vstoupit do legie, pod vedením zkušenějšího hráče, nebo vytvořit svůj vlastní, předem vydělávat zkušenosti, pověst, a samozřejmě peněz, protože budete muset zaplatit něco jako legionáři.

Tak, romewar on-line hra, ve které můžete

- Heroes bojovat proti počítači nebo jinému hráči;

- Zlepšení ekonomiky v klidu, těžby zdrojů, budování staveb;

- Vytvořte si svůj armády, útok, lup a zachycení otroky, nebo zařídit, aby ochranné skupiny, které chrání civilisty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more