Záložky

Rogue Spirit

Alternativní názvy:

Rogue Spirit akční hra v orientálním stylu. Grafika je barevná a dobrá. Hra je ozvučena profesionálně, hudba odpovídá celkovému stylu a neunavuje.

Postava hry bude mít mnoho nebezpečných, ale zajímavých dobrodružství ve světě, kde se realita sloučila se světem duchů.

Na království Midra zaútočily armády sil Chaosu. Vaším úkolem bude chránit lidi a ničit hordy démonů.

Hlavní postavou je duch prince Midr. Je to jedinečný válečník s neuvěřitelnými schopnostmi.

Zápletka hry je dobrá. Kampaň můžete projít několikrát a bude zajímavé hrát ve stejnou dobu jako poprvé. Vyberte si jiný styl pasáže a vyprávění se změní.

Je toho hodně:

  • Prozkoumejte obrovský otevřený svět
  • Najděte materiály pro vylepšení zbraní a vybavení
  • Komunikujte s obyvateli a plňte další úkoly
  • Porazte nepřátele a vyberte si cestu vývoje pro hlavní postavu

Toto je malý seznam hlavních úkolů ve hře. Je lepší začít dělat věci ze seznamu poté, co projdete malým školením a pochopíte management.

Svět fantazie, ve kterém musíte bojovat se zlem, je velmi krásný. Krajiny jsou fascinující díky barevné grafice. Při cestování můžete obdivovat přírodu a orientální architekturu.

Soubojový systém je rozmanitý a závisí především na vašich preferencích. Můžete si vybrat, kterým válečníkem se pod vaším vedením stane strašidelný princ.

Kromě obyčejných nepřátel se setkáte s bossy, tyto bojovníky bude velmi těžké porazit. Pokud se vám to napoprvé nepodaří, nevzdávejte to, vyzkoušejte různé taktiky a vyhrajte. Zničením nepřátel si podmaňujete jejich ducha a absorbujete schopnosti a dovednosti, které mají. Postava se tedy neustále vyvíjí, kromě zkušeností, které vám umožňují zvyšovat úroveň, každé vítězství nad bossem zpřístupňuje nové bojové techniky a umožňuje mistrněji používat zbraně.

Hraní Rogue Spirit vás neomrzí. Hra má více než 10 různých úrovní a 5 klimatických pásem. Jakmile si zvyknete na určité podnebí a druh nepřátel, vše se okamžitě změní a je potřeba se opět přizpůsobit novým podmínkám.

S opakovaným hraním se bude lišit nejen vývoj hlavní postavy, ale i okolního světa. Každá úroveň je generována náhodně, takže žádné dva postupy nejsou stejné.

Království Midra se rozkládá na velké ploše a všichni jeho obyvatelé jsou velmi zajímaví. Zjistěte, jak žijí, a objevte legendy těchto zemí.

Nespěchejte průchodem, prozkoumejte každý kout magického světa, takže vám neuniknou skrytá místa s cennými artefakty.

Ve hře budete často muset jednat nenápadně, rozvíjet vhodné dovednosti, aby bylo pro nepřátele těžší odhalit hlavní postavu.

Hra je ve vývoji. S vydáním aktualizací přibývá úrovní a také nové zajímavé úkoly.

Rogue Spirit ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Začněte hrát hned teď a pomozte princi z království Midra vymítat zlé démony!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more