Záložky

Vzestup Tomb Raider

Alternativní názvy: Vzestup Tomb Raider, Ryba Tomb Ryder

Rise Tomb Raider: Lara Croft v nových dobrodružstvích.

událostí, ve kterých se hráči zúčastnili předchozí deváté hry Tomb Raider, pokračují v desáté části akční adventury s přední hrdinkou Lara Croftovou. Hra Rise of the Tomb Raider v roce 2014 po oznámení, 13. 11 2015 byl k dispozici pro Xbox 360 s konzolou Xbox One.

Někteří vývojáři, kteří se nyní nemohou těšit na dobrodružství, se však ponořili, aby se ujistili majitelé PlayStationu 4 a Windows a zajistili tak, aby si počítač mohl stáhnout Rise of the Tomb Raider od začátku roku 2016, ale pro PlayStation 4 bude k dispozici do konce roku 2016.

. Vzhled Tomb Raider - dopředu sněhovými bouřemi.

Tento čas slavný lovec pokladů přinesl na Sibiř. Nyní její cesta leží ve městě Kitež "ruská Atlantis", kde tajemství věčné mládí a život je skrytý. Hrdinka cestuje s partnerem Jonah Mayawa.

Její

dobrodružství se potýká s nebezpečím a překážkami, setkáním s agenty Trinity, divokými zvířaty a přírodními katastrofami. Lov a pohyb pomalých sněhových vánic, mrazu a mlhy. Je třeba studovat zvyky zvířat, aby nepadly do tlapky divokého medvěda nebo vlka, a úspěšně získávali jídlo. Různí obyvatelé drsného regionu vystupují pouze v určitou část dne a při nástupu sněhové bouře se skrývají podél vrtů.

Lara může přežít pomocí dostupných nástrojů. Sbírá minerály, rostliny, kůže, mění je na oblečení a léky. Jiné artefakty budou sloužit jako pasti, konstrukce luků, lasso, jedovaté šípy.

Hlavním nepřítelem hrdinky je drsná příroda. Najednou může začít sněhová bouře nebo může dojít k lavině. Otevírá cestu vysokými sněhovými skalami, skáče stromy, plave dobře a rychle běží. Tyto vlastnosti pomohou přežít, ale v chladném klimatu je důležité najít zdroj tepla, a to je také součástí úkolu.

Lara oblečení se postupně stává nepoužitelným znečištěním a roztrháváním a potřebuje materiály na výrobu nového. Nejtěžší věc však začne, když budete muset vyřešit víceúrovňové hádanky založené na zákonech fyziky nebo rozluštit staré graffiti.

Autory pracují na realitě herního produktu a můžete vidět nejmenší detaily o objektech. Krev, špína nebo mokré skvrny na Lara oblečení vypadají autenticky a na kůži můžete vidět jizvy a póry. Pokud přinesete hlavní body dohromady, budete:

  • Běh, plavání, skok, stoupání atd. d.
  • Zapomeňte na cestu Pathfinder
  • Syberte a používejte položky
  • Řešení hádanek
  • Pro účast na bitvách
  • Připojte koncový bod

dobrodružství dobrodružství.

Mnoho hráčů nemůže čekat, až si stáhne Rise of the Tomb Raider a půjde na dobytí Sibiře. Zatímco Rise of the Tomb Raider na PC se právě připravuje na vydání, můžete se těšit na sledování reklam.

Lara zázračně přežije ostřelování, spadne z útesu, vyskočí, najde tajné bludiště a píše na kamenné zdi, otevírá průchod ke starým městům, vystavuje se novým nebezpečím a pasákům, ale dělá úžasné objevy. A rozhodně v rozhodující chvíli ji napadnou ozbrojení soupeři a začíná přestřelka.

Skoro si můžete koupit Rise of the Tomb Raider a tři přírůstky, které se společnost již připravuje na vydání, pro držitele sezónního průkazu budou zdarma. Z debutového přívěsu je zřejmé, že hrdinka Rice Tomb Ryder se setká s báječnou Babou Yagou. Určitě má spoustu šokujících datování a těšíme se na ně s netrpělivostí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more