Záložky

Vzestup civilizací

Alternativní názvy: Úsvit civilizací

Rise civilizací - vojenská strategie od temných časů až po feudální období. Musíte jít cestou rozvoje města z malého sídla až do hlavního města mocného státu! Naopak, herní vývojáři reagují na všechny návrhy hráčů, aby zlepšili hraní hry a to je již jasným ukazatelem kvality!

Rise Civilizations (úsvit civilizací) stáhnout první fázi, která vás ponoří do středověku, hrady a bitvy! Instalační soubor hry je poměrně malý, pouze 42 MB. Při prvním spuštění budete automaticky posláni na nejnovější server, který vám umožní pohodlně spustit hru a poté to začalo! A chci okamžitě poznamenat, že hra je hodná toho (času). Ano, už jste hráli takhle a ano, už jste to někde viděli. Ale tady můžete přežít bez Donatu, což je v takových strategiích nerealistické! Jasná rovnováha hry mezi zakoupenými položkami a těžbou. Vše, co můžete koupit, můžete získat, takže pokud se vám nelíbí peníze na hry, pak je to vaše volba.

Co musíte udělat ve hře:

  • budova - radnice, zdi a věže, kasárny, kasárny, stáje, nemocnice, farmy, lomy, zlaté doly a mnoho dalšího;
  • pronájem - lučištníci, jezdectví, katapulty, pěchota (vojska se zlepšují s každým novým stoletím ve vývoji warband),
  • studium - obří větev vývoje vědy, jak individuální, tak i klanový (studujeme sami a v týmu),
  • - dřevo, jídlo, zlato, kámen a rubíny; můžete v zámku minovat a vy můžete mimo ni,
  • Combat - pro území, za zdroje, za svaté místa, za průjezdy do jiných zemí, za zapomenutý chrám a samozřejmě za spojenectví,
  • Plán - nadcházející bitvy a zachytávání nepřátelských území, budování vlajky aliance, učební technologie a budování zámku.
  • Británie - útok střelců se zvyšuje o 5%, míra shromažďování dřeva se zvyšuje o 10%, kapacita posádky aliance se zvyšuje o 5%, jedinečná jednotka Archer s dlouhým lukem.
  • Špain - obrana kavalérie se zvyšuje o 5%, rychlost shromažďování zlata se zvyšuje o 10%, kapacita vojska se zvyšuje o 10%, jedinečná jednotka Conquistador.
  • Japon - útok vojáků se zvyšuje o 2%, rychlost skautů na pochodu se zvyšuje o 30%, kapacita výcviku vojáků se zvyšuje o 5%, což je jedinečná jednotka Samurai. Heroes mohou být čerpáni, mohou zlepšit dovednosti a talenty, z určité úrovně, armáda může zahrnovat několik generálů, což významně zlepšuje vojenskou sílu armády.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more