Záložky

RIOT

Alternativní názvy: Povstání

RIOT on-line - to bsplatnaya strategie prohlížeče, která se věnuje současné konflikty, které se dějí v naší době, někde v Latinské Americe. Účelem hry - uvolnit malý státní Merani zachycený vojenským režimem mocného diktátora.

Hrát hru Riot on-line zdarma, hra nevyžaduje instalaci hry klienta a je k dispozici v každém prohlížeči. Vše, co potřebujete, je se zaregistrovat vzpoura, která se provádí pomocí sociálních sítí, jako je pošta. ru, Spolužáci, Facebook, VKontakte (pokud máte zaregistrovaný účet těchto sítí), nebo pomocí e-mailu (prosím, zadejte svou e-mailovou adresu a heslo, poté stačí kliknout na "Play"). Chcete-li zaregistrovat, jednoduše vyberte jednu z ikon zobrazených na domovské stránce a postupujte podle pokynů. To je vše pro tuto hru rejstříku RIOT skončil!

Chystáte se do hry, se setká nejprve s informacemi o otevření hry v podobě komiksu. Za to, že budete muset vybrat svého hrdinu: Nabídka 6 znaků (3 ženy a 3 muži), pak vybrat frakci (Scarlet aliance nebo koalice koruny), zadejte krátký "call" (přezdívka) ve zvláštní formě, vezměte dohodu s obchodními podmínkami Hry a stiskne tlačítko "Play".

Nyní můžeme začít hru. V počáteční fázi NPC nabízí projít krátký kurz mladého vojáka (ve formě příběhových misí), které musí být předány za které by se rychle adaptovat na hru ...

Krátce na stávajících aliancí

Scarlet Alliance - armáda revolucionářů a anarchistů, kteří bojují za svobodu proti totalitním diktátorem. Tato frakce chybí high-tech zbraně, ale tato nevýhoda je kompenzována podporou místního obyvatelstva a brilantní odvahy. Směřuje to frakce zkušený a spravedlivý vůdce - Comandante, který slíbil osvobodit svou zemi od diktatury vojenského režimu, a zavést na svém území vlády lidu,

Crown koalice - sdružení žoldáků, kteří jsou na straně Baron, právoplatného dědice dynastie, která svrhla diktátora. Baron vybavuje svou armádu s nejnovějšími technologiemi. Po potlačení vojenského režimu diktatury, má v úmyslu zajistit, že masivní příliv zahraničního kapitálu, rozvoj high-tech výroby.

V procesu boje proti online hry Riot umožňuje vybrat čas (žoldák) do určité profesi: Heavy Assault nebo Sniper.

Hra má poslání, které nemají vliv na průběh událostí, ale že hrát hry on-line se nepokojů, vůbec ne nudné, protože vypadají docela fascinující. Všechny mise ve hře probíhají v reálném čase, a bojiště jsou velmi podobné navzájem. Ale mějte na paměti, že výnos z každé mise vyžaduje dobrou přípravu. To znamená, že hrát nepokojů, může být nutné, aby se zapojily do náručí své strany: je třeba koupit mocné zbraně, unikátní kazety, stimulanty, granáty, lékárničky a další, ne méně, než je žádoucí. Volba ve hře je dost dobré helmy (přilby), kalhoty, boty, brnění, pistole, samopaly, pušky atd. ). Kromě toho, může to všechno být aktualizován.

RIOT on-line hra má své vlastní in-game měnu - pesos real hvězdy a odznaky. Kdy to bude možné koupit různé věci.

Herních postav v boji jen schopný samostatně pohybovat a střílet, a zapojit se do léčby, nebo házet granáty požádat o leteckou podporu, musíte již vlastnit.

RIOT on-line hra má zajímavou vlastnost - energii. Každý hrdina má pět jednotek energie, které mohou být použity v boji. Energie, která je typická pro společenské hry, obnovit okamžitě, ale v určitém čase, a přechod na novou úroveň.

V RIOT může hrát, účastnit se PvP-bitev, a pro vzrušení o azyl, DeathMatch (8x8 hráči) tam.

V boji, hra obsahuje vybudovat svou základnu: je nutné vybudovat vojenskou továrnu, pomocí kterého můžete dosáhnout svých cílů ...

Na závěr recenze bych chtěl říci, že hra je velmi zajímavá a vzrušující, to má mnoho různých funkcí a vlastností, které nejsou uvedeny. Registrace RIOT uvrhne každého v tomto živém herním světě!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more