Záložky

RF Online

Alternativní názvy: Rostoucí Force Online, RF Online

Sci-fi dobrodružství a romantika v jednom on-line hry, chcete být v této realitě? Pak vítejte na světě RF on-line , kde si nezapomenutelné dobrodružství, neobvyklé znaky a unikátní schéma čerpání, stejně jako ohromující grafika a fantastické (ve všech směrech) atmosféra. Online hra Rising Force byla vytvořena dobýt svou zábavu, estetiku a dynamiku, je však s úspěchem a dělá na internetu.

Je jen přirozené, že taková velkolepá hra má svůj vlastní soubor požadavků na systém, takže dříve, než budete hrát hru RF on-line , ujistěte se, že váš počítač je splňuje. To znamená, že operační systém - Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7, Pentium nebo Athlon procesor s frekvencí 1. 5 GHz, 512 MB RAM, 4. 5 GB volného místa na pevném disku, Radeon 9600 SE nebo FX5200, stabilní vysokorychlostní připojení k internetu. Také je potřeba nainstalovat nebo aktualizovat Direct X (9 žádoucí. 0s).

Další, pojďme mluvit o tom, jak mohu zjistit v herním RF on-line . Je to trochu složitější, protože na místě hru nelze vytvořit účet. K tomu budete muset jít do hry serveru komunity, která zahrnuje herní RFonlayn. Na serveru, jak vytvořit váš účet (včetně zápisu RF on-line ), bere vás z moci minutu, protože to vyžaduje zadat pouze adresu aktuální poštovní schránky a ověřovací kód. Kromě toho, Rising Force Online registrace je k dispozici uživatelů Facebooku je "potřeba pouze k potvrzení své záměry a podepsat.

Další další etapa - zachování a instalace herního klienta (speciální program spustit hru na vašem počítači), bez kterého hrát hry on-line Rising Force nemůžeš. Po úspěšné instalaci, budete muset vybrat server, na kterém chcete vytvořit svůj charakter. Servery ve hře osm (azurit Bekar, Katanu, Asu, anomie, Falgon, troj, Novus) na každém závodě dominuje nebo Accretia nebo závod Cora. Kromě těchto dvou závodů ve hře je stále přítomen závod Bellato, tj. celkem ve hře, tam jsou tři závody.

První závod - Bark. Její členové - to je skoro, že lidé, kteří jsou obdařeni některé magické síly, například, může způsobit duchy do posmrtného života. Tito duchové aminusami jméno, mají ničivou sílu, a, ve skutečnosti, jsou hlavní zbraní výtky. Druhý závod Accretia - rasa bytostí neyromehanicheskih (robotů, vozidel), které tvořily jejich Akretianskuyu vojenské impérium. Tyto roboty - racionální a neživé bytosti, které jsou vyzbrojeni raketomety, které posílají všude, kde objednávky jim velet. A třetí závod - Bellatto, robotická rasa čarodějů. Oni vytvořili jejich federace a prosazovat politiku rozšiřování ve všech směrech. Jsou to kruté a krvelačné kolonialismu, hlavní síla, která jsou legie obrněného robopehoty - jejich jméno MAU. Vezmeme-li v úvahu charakteristiky zvoleného serveru, rozhodnout, která závod a také zvolit, aby se připojily k třídu a specializaci, s nimiž budete hrát Rising Force online. Za zmínku stojí, tady, že jste poskytl velkou příležitost přizpůsobit svůj charakter, mění všechny jeho vnějších parametrů.

Pro začátečníka to všechno začíná s výchovou a věnováním základní nuance hry, a pak jdete dělat questy a bojovat proti monstra. Na nich si můžete procvičit své dovednosti a získat významné bonusy pro vyrovnání. No, a pak, na vyšších úrovních, si můžete vychutnat nádherný a rozsáhlé bitvy na nových územích. RF on-line hra, ve které jsou dva bojový systém - hráč versus hráč, a království proti království (PVP / RVR). Hlavním cílem válek - se dostat do čipu, který vám poskytne bezpečí a možnost nastavit soupravy vydělat dostatek zdrojů.

Závěrem lze konstatovat, že v Rising Force on-line hry na první může zdát nudné, ale věřte mi - to je jen klid před bouří, a co je "bouře" - ve velkém měřítku, fantastický a neuvěřitelně efektní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more