Záložky

Resident Evil 7: Biohazard

Alternativní názvy: Resident Evil 7

Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) není pro slabé srdce.

Resident Evil 7: Koupit Biohazard - nejočekávanější událost roku 2017 mezi fanoušky duší, které se hnízdí, a dostat se do virtuálního hororu. Herní projekt, stejně jako předchozí šest částí, je součástí rozsáhlé mediální franšízy, včetně populárních filmů, knih a komiksů Resident Evil, stejně jako řady sbírkových akčních postav s charakterem spiknutí.

Všechny části hry, první se objevila již v roce 1996, byla velmi populární mezi hráči a měla významný dopad na vývoj žánru přežití hororu, v přibližném překladu zní jako by přežil noční můru. Jak naznačuje název, hlavní sázka je, že hrdina musí překonat všechny potíže a vyrovnat se se stanovenými úkoly, aniž by zůstal naživu, a autoři se snaží, aby jeho cesta byla plná strachu, příšer a pokusů, které chladí krev.

Přehrávejte hru Resident Evil 7, na rozdíl od dříve vydaných her, musí být první osobou, díky čemuž uživatelé budou moci realističtěji cítit všechno, co se děje na monitoru, a přitáhne tak vzrušení, že bude moci připojit helmu PlayStation. Žánr akčního filmu je věcí minulosti, tato verze slibuje, že bude více zaměřena na přežití v extrémních podmínkách, s malým množstvím zdrojů a velkým počtem nepřátel. Samotný pozemek je docela krutý a plný hororových scén. Než se dostanete do světa strachu a nebezpečí, musíte si stáhnout Resident Evil 7, tato hra je klient, takže se nemůžete bez stažení programu. Systémové požadavky na osobní počítače dosud nejsou známé, autoři zatím oznámili, že hra bude spuštěna pod Microsoft Windows, i když existují verze pro PlayStation 4, PlayStation VR a Xbox One.

Resident Evil 7 funkcí pozemku (Resident Evil 7).

Play Resident Evil 7, pokračujte v příběhu předchozí části. Veškeré události se uskuteční v roce 2017 ve státě Louisiana, ve kterém město ve skutečnosti neexistuje, se jmenuje Delvi. Protagonista Ethan dostává zprávy od Mia, jeho manželky, která zmizela před třemi lety, a začal ji považovat za mrtvého. Přijímaný dopis dělá hrdinu do jiného státu, kde se setká nejen s jeho milovanou, ale také s hroznou rodinou pekařů. Skládá se z:

  • Počet hlavy rodiny,
  • manželka Margarity Jackové,
  • Lukasův syn Bakersův pár,
  • Dámky s postižením vázanými na židli, nebudu jí jmenovat.

B Resident Evil 7: Biohazard bude muset hrát v roli Ethana. Tento postava se potýká s neuvěřitelnými událostmi, dopis ho vede do opuštěného domu, tak by měla být Mia. Dům je zlověstný, než se setká s jeho ženou, Ethanem, musíte vyřešit mnoho hádanek a najít všechny potřebné věci, které vyprávějí příběh o Mia zmizení. Aby pomohla hrdince přijmout hovory od určité Zoe, řekne mu, že po vjezdu tohoto postavy do tohoto domu se může dostat jen do podkroví.

. Časem bude hráčům jasné, že v tomto sídle jsou také mistry, jsou agresivní a nejsou duševně vyrovnaní. Ethan se musí snažit zabít je, aby zůstali naživu, ale ukázalo se, že jsou něco nakaženi, tato látka je nesmrtelná. Akce se odehrává nejen v opuštěném sídle, ale i na ztroskotané lodi. A pak padnou do starých solných dolů a samozřejmě do laboratoře. Vývojáři slibují hráči nečekaný konec.

V Resident Evil 7: Biohazard (Resident Evil 7) existuje jen málo zbraní a střeliva, takže uživatelé se vždy musí rozhodnout, co mají dělat, zlikvidovat zbývající kazetu nebo skrýt a vyčkat nebezpečí a možná prostě obtok nepřítele zezadu a chvíli vypnout protože oponenti jsou nesmrtelní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more