Záložky

Remake Resident Evil 4

Alternativní názvy:

Resident Evil 4 Remake aktualizované vydání 4. dílu kultovního thrilleru. Můžete hrát na PC. Aktualizovala se grafika, textury byly překresleny ve vyšším rozlišení a zvýšily se i hardwarové nároky. Zvuk a hlasové herectví jsou vylepšeny a hudba je zvolena tak, aby vytvořila temnou atmosféru strašidelného Raccoon City.

Příběh aktualizované verze hry je stále dobrý. Jste na misi zachránit prezidentovu unesenou dceru ve městě jménem Raccoon City. V této malé osadě došlo ke katastrofě způsobené člověkem, která proměnila obyvatelstvo v hrozná humanoidní monstra.

Záchranná mise bude obtížná:

  • Prozkoumejte město a hledejte užitečné předměty a zbraně
  • Zopakuj, co se stalo
  • Najdi všechny stopy, které vedou k umístění cenného rukojmího
  • Pomozte jí dostat se z tohoto pekelného místa a vypadněte sami

Během dobrodružství budete muset vyhubit smrtící stvoření, ve která se na vaší cestě proměnili místní obyvatelé.

Na takovém místě je velmi těžké jednoduše přežít a kromě přežití se budete muset postarat o důležitou misi. Pokud jste hráli první vydání, pak nebude těžké přijít na ovládání. Pokud se však jedná o první seznámení s hrou, pak vývojáři poskytli krátký tutoriál, který bude v tomto případě užitečný.

Jak budete postupovat, budete potkávat stále více a více nebezpečných obyvatel tohoto hrozného místa. Získejte zkušenosti, abyste zvýšili úroveň své postavy a zlepšili své bojové dovednosti. Pečlivě prohlédněte všechna zákoutí na trase, aby vám neunikly lékárničky, munice a silnější zbraně, které se vám budou cestou hodit.

Vyhubte monstra hlavní hrdina jménem Leon S. Kennedy bude používat hlavně střelné zbraně. Měli byste si šetřit munici, protože v ponuré krajině prokletého města se skrývají hrozná stvoření, která nelze zastavit od prvního výstřelu. Nejnebezpečnější jsou bossové, které lze i s pomocí granátů těžko zabít. Použijte stealth, abyste zabránili nepřátelům, aby vás odhalili a zaútočili s překvapením.

Po městě musíte cestovat jak pěšky, tak s pomocí vozidel, jako je loď nebo vozík v důlní štole. Díky tomu je hra zajímavější a pestřejší.

Dobrá kvalita grafiky, ale scenérie je ponurá, jako město samotné. Je těžké uhodnout, jaké hrůzy se skrývají ve stínech kolem příští zatáčky.

Playing Resident Evil 4 Remake osloví jak ty, kteří již znají hry z této série, tak nové hráče. Pro pochopení děje je dobré znát backstory, ale není to nutné. Hra je samostatným vyprávěním a všechny informace, které vám pomohou pochopit, co se děje, vám budou sděleny před začátkem hry.

Resident Evil 4 Remake ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru lze zakoupit na platformě Steam nebo na webu vývojáře.

Začněte hrát hned teď, abyste co nejdříve přišli na pomoc zajatci, který je ve smrtelném nebezpečí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more