Záložky

Reborn Horizon

Alternativní názvy: Reborn Horizon

Reborn Horizon on-line - bez strategie multiplayer post-apokalyptické téma. Tím se dostanete do světa fantazie po hrozné rozsahu katastrofy. Zde můžete editovat jejich vlastní stát, jehož úkolem je obnovit uměleckou technologii a použití hrubé síly, stejně jako zásoby zbraní k pobytu na vodě. Musíte nejen bojovat o přežití, boj s více protivníky, ale vynaloží veškeré úsilí k rozvoji svého města, dostat správné zdroje, pravidelně cvičit armády složení. Díky 2,5 D zmapovat vše, co se děje někdy zdá pravdivé. Vrhl střemhlav do vřící atmosféry akcí projektu SlipShift GmbH si nevšimnete, jak letovou hodinu po hodině. Všechny vojenské akce zaměřené na dokázat, že vaše civilizace má právo na existenci. A hodně záleží na doprovodných vyhledávání úsilí. Buďte ostražití, za všech okolností, v zájmu ochrany jejich majetku před nenadálými útoky nepřátel. Ve světě, kde vládne anarchie, velmi těžké se držet, ale pokud máte strach z potíží?

Reborn Horizon Registrace se dostanete do virtuálního prostoru, kde globální oteplování a tuched Icemen udělali nenapravitelnou škodu. Záplavy způsobily paniku bezmezné světové populace. A jediný, kdo se shromáždili své síly bude výzvou prvky a nebojí se střetů s gangy zoufalé kolegy, kteří jsou ochotni zabíjet pro maličkost, bude nakonec cítit nejen pohodlně v novém světě, ale také rozšířit svoji pravomoc. Vytvořit účet je velmi jednoduché. Play Reborn Horizon můžete již po vyplnit do příslušných polí následující informace: název hry, login, heslo, e-mailovou adresu. Mimochodem, je třeba poznamenat, že on-line produkt docela přijatelné. Systémové požadavky nejsou šokováni jeho nebetyčné a hratelnost mohou konat na základě průměrných nastavení počítače.

Do Reborn Horizon hrát, je pochopit podstatu hry. Na mapě města, budete stavět a upgrade budov, a mapa oblasti umožňuje prohlížet celý svět jako celek a plánovat útok na sousední tábor. Tam ROZHRANÍ užitečné funkce, jako je Světová rozhovoru, pomocí kterého můžete komunikovat s ostatními uživateli a informačním okně a speed Ups , které sebral všechny důležité prohlášení o nadcházejících událostech. Zde je k dispozici pro urychlení stavebních časy nebo doby přípravy.

V Reborn Horizon on-line Budete se muset vypořádat s těmito zdroji: Junk, kámen, potravin, energie a populace. Sledovat stav jejich počet by měl vždy, pokud se u Vás objeví drahé město. Bez prostředků pokrok se zastaví. Ale je třeba poznamenat, že více než musíte taky neměla hromadit seznam dobrá. V opačném případě, přebytek je zbytečný, a kteří také chtěli být příjemné?

Podívejme se, co budova by měla být ve vašem městě. Výstavba hraje významnou roli, a stačí dávat pozor na různé objekty. Reborn Horizon hra zahrnuje výstavbu těchto budov

- Control Center (díky tomuto projektu, který je řídícím vaše město, shromažďovat důležité informace o stavu armády, sledování pohybu vojáků a vozidel);

- Shopping-mailová adresa (aby bylo možné nejen bojovat, ale také zapojit se do obchodu)

- Radio stanice (maják, kteří přežili, jehož prostřednictvím mohou přijít do styku s vnějším světem);
- Kasárna (stanoviště válečníci více kasárny, tím více jednotek moci najmout)

- Shack (bydlení pro obyvatelstvo, což je cenný fond města, protože obyčejní lidé - je vaše práce)

- Opevnění (prevence, zvýšení odolnosti síly)

- Scout Tower (kde vojáci nosit hodinky, aby bylo možné včas zprávu o nebezpečí útoku)

- Montážní závod (umožňuje rozšířit na území majetku)

- Bunker (nutné pro skladování surovin)

- Shelter (tajné budovy, kde jsou cenné materiály skrývá před nepřáteli).

No, tato otázka je jasná, a jak se vypořádat s nezbytnými bojových jednotek? Reborn Horizon Hra dává hráčům ovládat dvě úrovně technologie. Technologie I : Scout, žoldák, rozzlobený dav, Sniper. Technologie II : Jeep zničení MG , Půjčovna správce Buldozer Team Artillery Perepretendent. Musíte se naučit všechny tyto druhy bojové síly používat přiměřené a proveditelné. Pokuste se zajistit milice byl vždy po ruce! Jediný způsob, jak lze úspěch na bojišti.

Takže, máte co dělat v této zmatené světě. Samozřejmě, že to není celý seznam připravovaných aktivit a lepší self-testu projít všechny vzrušující. Pamatujte si, že budoucnost je ve vašich rukou! Nechte si uvědomil, všechny naše plány, a hodně štěstí minut nerozsvítí pryč!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more