Záložky

Real Race

Alternativní názvy: Real Race

Real Race hra - simulace vysokorychlostních závodech na noc obrovských městských komunikací. Jedná se o multiplayer browser hra od firmy Viprojects. Jednota Technology, realistické 3D grafika, inteligentní herní detaily na detail - díky to vše a další funkce Real Race online hře můžete vyhrát široké publikum uživatelů nové generace. Ty dny, kdy dlouho se nic jiného dělat atrakce pryč. Nyní je zde výborná příležitost být transportován do virtuálního prostoru zažít všechny emoce, které nejsou k dispozici v reálném životě. Tato hra simuluje všechny skvělé vlastnosti života strmé jezdci dát je k dispozici všem zájemcům. Můžete se těšit na krásné drahé automobily, lákavé noční cestě, hodně fanoušků a odpůrců nejsou horší dovednosti. A to vše zavání velkých peněz a vypadá to, že vaří o trestné činnosti. Dej Vaše srdce zdarma! Cítit spěch s překotným tempem, nevšiml nic kolem! Pokud to vše přitahuje vás v každodenním životě, je hrát v Realu Race je určitě vás potěší!

Musíte si stáhnout hru Real Race, ale to je možné pouze se souhlasem správy. Vzhledem k tomu, že hra je v současné době ve fázi PTA. Dostat to, co chcete pozvání k herním světě se vám v reálném registraci Race. Vyplňte níže uvedený formulář, zadejte e-mailovou adresu, heslo, jméno hráče a datum narození. Pak musíte přijmout uživatelskou dohodu. Po registraci do hry opravdový závod je u konce, očekávat dopis. Užijte si aktivní život jezdce s počítači, a to i průměrné konfiguraci. Po systémové požadavky pro hru, že není příliš vysoká.

V metropolitní oblasti se objeví v obraze charakteru, můžete začít na začátku. Můžete zadat požadovanou podlahu, oprava Podívejte se, vyberte si styl oblékání a dokonce i vaše charakterové vlastnosti. Věnujte dostatečnou pozornost tomuto bodu, protože v této podobě a půjde před ostatními obyvateli módní města. Začněte svou cestu ke slávě od konkurence s fanoušky automobilů a rychlosti. Pamatujte si, že ambice nejsou jen vy! Odpůrci bude dělat vše pro to, aby vyhrál. Nicméně, musíme věřit, že vyvíjí úsilí, budete moci překonat nikoho!

Na začátku hry nemáte přístup k široké škále strojů. Nic není dané. Dobrý kolečko musí být vydělal. Chcete-li ušetřit nějaké peníze a udělat solidní nákup, je nutné provést celou řadu úkolů, které, mimochodem, není o nic méně vzrušující než samotný závod. Vaše auto a osobní dovednosti, jak budete postupovat přes hraní na čerpadlo. To bude snazší dělat, když jdete do silného klanu. Navíc, tam jsou inter-clan turnaje, hráči nejsou k dispozici samostatně. Vítězství v tomto turnaji přináší dobré plody. Takže důkladně zvážit všechny "výhody" a "nevýhody", rozhodnout, který styl je lepší zvolit hrát opravdový závod.

K dispozici je i možnost jít do obchodu. V průběhu času, můžete se stát majitelem dopravní společnosti. A slibuje obrovské zisky!

Pokud jde o Autodíly, bude ladění fanoušci příjemně překvapeni. Zde je zásoba mnoha položek k dispozici pro použití. Například, turbíny, přívěsky, posuvníky, LED diody, spoilery, atd. § Nenechte si ujít příležitost vytvořit kolečko svých snů!

Jak již bylo zmíněno, hrát hru Real Race budete mít ve městě. K dispozici je sada objektů s různými funkcemi. Takže jsme seznam všech důležitých zařízení. Obchodní zastoupení určený na nákup strojů a dílů. Administrace se používá k zaznamenání gang. V policejní oddělení zvládnout všechny druhy stížností. Style Lab vhod, pokud jste najednou chcete změnit vzhled. Shop závodní oblečení je skvělé místo, kam jít nakupovat. Banka byla založena držet kapitál. Ve Auto-baru bude pro nápojem opojným, kteří chtějí diskutovat o nejnovější zprávy. Město dump založena na sběr a likvidaci předmětů. Závodní prostor - to je místo, kde se vyskytují nejžhavější události. Mnoho míst, ale mapa města, je to docela pochopitelné. Takže nemusíte bloudit.

Připojte se nyní a ujistěte se, že je to hra, kterou vaše srdce se bude třást vzrušením! Ukaž všem, co jsou schopni! Ať štěstí vám s úsměvem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more