Záložky

Raziel: Dungeon Arena

Alternativní názvy: Raziel

Raziel: Dungeon Arena - Vždy oblíbená klasika žánru

Mobilní hra

Raziel vydaná v roce 2021. To bylo hodnoceno kritiky jako velmi povzbudivý projekt. Zkusme přijít na to proč. Ostatně žánr her na hrdiny je dávno známý a přijít s něčím novým je zde téměř nemožné. Částečně budete mít pravdu, ale kdo zrušil kvalitní RPG hru s detailními texturami, zajímavou legendou a různými buildy postav. Raziel: Dungeon Arena je přesně takový případ. Všimněte si, že zde není žádný automatický pohyb. Všechno je jako za starých dobrých časů – ovládáme joystick.

Hlavní kampaň a smrtící bossové

Aniž bychom zacházeli do podrobností, legenda není nová. Svět je v nebezpečí, ďábelští potomci se ho snaží prorazit a zničit. Vy jako hlavní hrdina jim musíte odolat. Kromě hord příšer je třeba na cestě k hlavnímu hlavnímu Zlu ničit vedlejší bossy. Celkem má hra 10 kapitol a každá z nich se skládá ze 7-8 částí, které musíte projít. Každý z dílů je jako mini-dungeon – malá mapa s příšerami (obyčejnými, vzácnými i legendárními), na jejímž konci je miniboss s odměnou. V závěrečných dílech se setkáte s hlavními bossy a „lahodnými“ artefakty.

Počáteční fáze hry se mohou zdát jednoduché, ale toto slouží pro rychlý úvod do hry a zábava začíná o něco později. Budete mít věrného společníka, kterého lze upgradovat a dá vám to bonusové parametry. Budou zde nové dovednosti, které lze použít pro jednotlivé cíle nebo pro ty masivní. Otevře se stůl s širokým výběrem talentů a na nich bude záviset váš další rozvoj.

Raziel: Talentový strom. jak si vybrat?

Jsou to talenty, které odlišují naši hru na hrdiny od ostatních. Jsou to talenty, které dodávají bitvám hardcore a dynamiku. Ovlivňují také váš styl boje. Až do úrovně 30 můžete získané talentové body zdarma resetovat a vybrat si směr vývoje své postavy. Každý z hrdinů má několik vývojových větví, všechny jsou jedinečné. Vyzkoušejte každý a vyberte si sami. Například hrajete za lučištníka, máte na výběr:

  • Assassin Ranger – zvolte, zda chcete způsobit vysoké poškození ve fantomové podobě; zaručuje vysokou úroveň úniků; Dobře se kombinuje se sadou Toxic.
  • Phantom Ranger - způsobuje vysoké poškození pomocí častých útoků; má schopnost vyvolávat fantomy; kombinovatelné se sadou Soul.
  • Dead Ranger - střílí další šípy s normální rychlostí útoku, obnovuje život; Kombinuje se se sadou Lost Shadow.

Pozorně si přečtěte popis a bude pro vás snazší. Můžete si zvolit automatické přidělování talentových bodů a hra si vybere, co potřebujete. A pokud máte dobrou náladu, tak experimentujte a třeba se vám podaří vytvořit třeba nového power rangera. Vše závisí na vaší fantazii a přání.

Jak stáhnout Raziel: Dungeon Arena zdarma? Hra je shareware - to znamená, že při stahování nemusíte platit. Hra samotná má ale placený obsah. Můžete si například koupit jedinečný vzhled pro svého hrdinu nebo herní měnu pro rychlé levelování nebo získat prémii za denní ceny.

Poslední tip

Jakmile zničíte bosse na úrovni, nespěchejte a stiskněte tlačítko „Leave Dungeon“. Prozkoumejte to, truhly lze schovat na mapě:

  • bronz
  • stříbro
  • zlato

Jak jste možná uhodli, každý z nich obsahuje poklady. Čím vyšší vzácnost, tím hodnotnější odměna. Nebuďte proto líní a projděte všechny zákoutí. Kdo hledá, vždy najde. Potěší ceny v nejlepších truhlách.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more