Záložky

Svár

Alternativní názvy: Razdor

Online browser hra Neshody zdarma, a proto je k dispozici pro každého, kdo miluje fantasy příběhy a skvělou grafiku. Zároveň neexistují žádné specifické požadavky na systém: co je nejdůležitější, mít připojení k internetu a moderní prohlížeč. Chcete-li hodnotit Yourself všechny památky, musíte postupovat na oficiálním webu hry. Neshody Online registrace je vyplnit následující pole:

1) Název hry.

2) Heslo (písmena střídají s čísly - nejlepší volba).

3) Platnost e-mail.

4) Zadejte prosím kód z obrázku.

Dále je žádoucí, aby si pravidla hry a dohody uživatele, jako stisknutí klávesy "registrovat" budete mít na povinnost dodržovat vše, co bylo uvedeno v dokumentech teď. Pokud jsou všechny uspořádány, a kliknete na odkaz drahocenné - Neshody Online registrace lze považovat za kompletní. Ihned po tom, si můžete vytvořit i jedna až čtyři (! ) Postavy (v případě potřeby), z nichž každý může mít unikátní vzhled, zvedl vás. A znaky, a rozhraní, a svět Neshody Online hry obecně jsou prostě nádherné!

Takže, jakmile dokončil etapu registraci do hry sváru a určit počet a hlavní charakteristiky postav, ocitnete se v malé útulné vesničce, takže vás a ponořit se do skutečné dobrodružství a bojů. Události hratelnost rozvoj poměrně rychle, takže bude záležet na rychlosti vašich reakcí a úroveň rozvoje základních vlastností vaší postavy. A oni jsou takto:

• Power - vliv na výši škody, vaše fyzické poškození zdraví na nepřítele.

• Agility - pomáhá, aby se vyhnul útokům nepřátel.

• Endurance - ovlivňuje množství životů si svoji postavu a absorpce z nich příchozí poškození.

• Štěstí - ovlivňuje všechny velmi pozitivní cestu.

• Spirit - Snižuje magickou damage a má vliv na množství many.

• Inteligence - způsobí, že se magické poškození a many.

Ukazatele výkonnosti zvyšuje s přechodem do další úrovně. Chcete-li úspěšně hrát hry on-line Neshody, je třeba zlepšit všechny čtyři druhů damage

1) fyzické - je použita studená zbraň v boji zblízka,

2) dálkové - ruční palné zbraně z dálky;

3) přímý - aplikuje kněze kouzel;

4) magické poškození - aplikuje pomocí kouzla mága.

Neshody on-line herní systém má následující třídy:

• bojovník - útok a obrana pomocí speciálních schopností (rychlá reakce, pomalu kvílení, speciální rack, vytí hněvu, atd. )

• kouzelník - útok a obrana pomocí speciálních kouzel (ohnivá koule, kruh ohně, magické bariéry, teleportace, atd. )

• kněz - žehná, léčí a chrání;

• Hunter - používá různé pasti, pasti zpomaluje, maskování, a tak řada snímků

Navzdory dojmu, hrát sváru nebude nutné pouze účastí v bitvách, díky vysoce vyvinutým systémem profesí:

1. Shromáždění: dřevorubec a rybář.

2. Obrábění: krejčí, koželuh, sušenka, truhlář, kovář.

3. Celkově - vaření.

Jinými slovy, Svár online hra vám umožní vychutnat a klidný způsob života, pro úspěšný rozvoj, z nichž se vypočítává jako nezbytné pro zkušenosti s vývojem charakter. Rozmanitost a malebné místní monstra hodné obdivu. Podle tvrzení hrát s budete ještěrky, který je schopen otočit postavu do kamene, a nemrtvých se svými kumpány a divokých prasat, hrdina běží po lese, a, samozřejmě, vlků, které zůstávají po kousnutí nepříjemného krvácení.

Navzdory tomu, že bitvy se uskuteční v reálném režimu, hrát hry on-line sváru můžete snadno a pomalý internet - připojení. Koneckonců, modely postav jsou vloženy přímo do boje, téměř bez rozptylovat hráče z úžasné akce. Nevěříte mi? Přesvědčte se sami právě teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more