Záložky

Raška

Alternativní názvy: Rashka

Raška on-line - browser hra strategický žánr, který zobrazuje skutečný stav věcí ve finančním cenných papírů v Rusku a ve světě. Unikátní projekt vyvinutý Finam, je jedinečný mezi internetu v současných hrách. Raška online hra vás naučí, jak přežít v krutém světě, kde páky úspěchu je síla, moc a peníze. Registrace vám vstupenek Raška do skutečné školy života. Získané dovednosti ve hře, můžete si dokonce aplikovat v praxi. Chcete-li začít hrát Raška, musíte se ujistit, že váš systém splňuje následující požadavky:

1) Systém Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) 128 MB paměti

4) Kompatibilní s DirectX grafického adaptéru

5) Připojení k internetu

Registrace Raška ve hře je následující:

- Představil přezdívku

- Vaše e-mailová adresa

- Myslel jsem, že se heslo

Poté klikněte na tlačítko Registrovat, pak byste měli stáhnout hru klienta.

Po Raška on-line kontrola je předána, a jste ve hře, tak se porozhlédnout, podívejte se na jemnosti práce na burze a vpřed - bránit svou pozici!

Budete nejen sledovat, ale také se stal smluvní stranou takové události, jako je formace, vzestupu a pádu z vlivných společností, politickými zvraty globální finanční krize. Se musí naučit hospodařit s penězi efektivně a moudrost poznat obchodování na burze. Mějte na paměti, že někdy i zdánlivě drobné transakce může záviset hodně. Přehrát Raška, kdo musí pracovat, aby následovat cíl. Štěstí bude doprovázet odvážné a houževnatý hráče.

Klíčové koncepty Raška

- Power

- Síla

- Money

Power - přínos inteligentní, silný duch, který dokázal vyhrát autoritu lidí. Dobře navržené akce přesvědčování mohl dobýt mnoho. A jak je sladký někdy si zaslouží pocit moci!

Power může zlomit a porazit ty, kteří by byli slabší než vy. Strach nucen sklonit před vámi. Ano, může to pomoci vydláždit cestu k vytoužené místo na slunci.

No, to místo je obsazené stejné peníze v našem životě? Raška online hra poskytne příležitost si uvědomit, že s penězi si můžete nejen koupit lístek na autobus nebo jiné i ty nejdražší základní zboží. Peníze mohou mít vliv na různé aspekty našeho již ustaraný život. Tidy součet někdy náhle změnit běh událostí. Impozantní kapitál, který si můžete dát dohromady Raschke, doslova může dělat zázraky! Dokonce moc a autorita luk před mocí peněz!

Ale i hlavním úkolem hry - ty esa v ekonomických otázkách, hrát hry on-line Raška, budete, a dělat jiné důležité věci. Online hra Raška zahrnuje boj a sociální složku. Takže budete muset následovat politické události. Předveďte své strategické myšlení, rozvíjí plán, který vám bude dosáhnout takového účinku, který může mít své tahy v politickém a ekonomickém pohledu na svět.

Chcete-li uvedeny na větší váhu, organizují kartely. Spolupráce s ostatními hráči bude přínosem pro vás jen! Mnoho z charakterů, se kterými se setkáte se známými osobnostmi v reálném životě, i když mírně zmutoval. Myslím si, že nejsou příliš překvapen, jak již víme, že hra kopíruje realitu.

Vzrušující PvP systém poskytuje možnost bojovat se zombíky, organizovat útok na továrnu, okrást Korowai nebo obchodu. Máte šanci vyhrát budovy a dokonce i celé území.

Zahrajte si hru on-line Raška bude snazší, pokud na začátku slovníku naučí nováček obchodníka, který sbírá významné ekonomické pojmy používané ve hře. Pak zkuste pumpovat trochu dostat počáteční drdol a pak sebevědomě dobýt Raška. Ve hře 60 úrovní. Věnujte pozornost i ekonomické a politické strany. Chcete-li stáhnout ekonomickou úroveň nákup a prodej akcií. A pro vyrovnání na politické úrovni je třeba, aby se zúčastnili hlasování v průzkumech veřejného mínění a novinky, aby komentáře, posílat zprávy na fórech a chatu.

Skraste svůj volný čas s zábavné hry. Vychutnejte si dokonalost nápadů rozhraní a originální hry. Přehled věří, že to bude nutně štěstí a budete smát!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more