Záložky

Rappelz

Alternativní názvy: Rappelz, herní Rappelz, Rappelz on-line, Rappelz on-line

Rappelz on-line - to je nová fantasy hra, která vytvořila korejského výrobce NFLAVOR . Pro použití této hry není potřeba platit, jako Rappelz Online založený na principu " bez hrát » to znamená, že měsíční poplatek za hry chybí.

Aby nějak a grata ve hře Rappelz Online , je nezbytné, aby splňovat následující minimální systémové požadavky:

· OS : Windows XP / SP 2 nebo [_2_ ] Windows Vista

· Procesor - AMD / Intel 2 GHz

· 512 MB RAM pro [ _2_] Windows XP nebo 1024 MB pro Windows Vista [ _2_]

· 128 Mb Grafická karta;

· DirectX: 9. 0C.

Zde jsou některé možné nevýhody hrát bez jakýchkoliv problémů, tvůrci doporučujeme následující požadavky:

· OS: Windows XP / Vista;

· Procesor - Pentium IV 3. 0GHz nebo AMD Athlon X2 5000 +,

· Poslední generace grafické karty s 256 MB nebo vyšší;

· 1024 MB RAM

· DirectX: 9. 0C.

Také musíte mít přístup k Internetu.

Chcete-li spustit hru, musíte být provedena p egistratsiya hry Rappelz . Chcete-li to provést, proveďte následující kroky:

· Vlastně Registrace Rappelz profil. Zde musíte zadat svou e-mailovou adresu (která bude uživatelské jméno ve hře), heslo, přečtěte si a potvrďte podmínky použití hry,

· Dále budete muset stáhnout hru klienta, to lze provést přímo na místě. Chcete-li hrát Rappelz, vyžaduje přibližně 2. 1 GB volného místa na disku. Poté, co Rappelz hry on-line download, stačí spustit soubor nastavení . Exe ve složce, kde je hra již stáhli. V této registraci Rappelz Online končí a můžeme pokračovat do hry.

A gras Rappelz má vysokou úroveň grafiky. Krajina a znaky byly podrobně, do nejmenších detailů a to natolik, že některé objekty mohou sledovat hodiny a chci dotknout. Je třeba poznamenat, soundtrack ze hry. Neustále přehrávání hudby vytváří tu správnou atmosféru, více ponoří hráče do kouzelného světa.

Rappelz online hra , ve kterém jsou tři jedinečné závody

· Panna;

· Asura;

· Guy.

Guy - to prvorozených obyvatel pohádkový svět. Mají hluboké znalosti magie, můžete použít efektivně. Oni také vědí, jak žít v harmonii s přírodou a jak používat své dary, aniž by došlo k poškození její čas. Vznik tohoto závodu jako civilizace byla dlouhá a obtížná. Ne bez pomoci Deva a Asura Gaya se stávají pány své země.

Asura - Boží děti ničení. Oni dobře vědí, umění války - jejich mágové nemají slitování nepřátelům a jejich útoky vždy najdete svůj cíl. Přes jeho počátků, které byly vytvořeny za účelem učit lidi, aby bránili svou zemi a být schopen bojovat za ně.

Panna - to je Guardian of Light, děti Boží stvoření. Rysem tohoto závodu je, že jsou mistři léčení magie. Ale to neznamená, že nemohou bojovat! Panna byl poslán do tohoto světa učit lidi milovat a starat se o všechny živé věci, aby je chránil. Z těchto lidí se naučili, jak používat magii pro léčebné účely a jít do boje pouze v reakci na agresi.

V Rappelz hrát může být na velkém počtu míst. Můžete hrát v bažinách, pouště, hory, kopce, pláně, jeskyně, doly, a na mnoha dalších místech. Hra také množství různých budov - můžete najít všechny druhy zříceniny, provozních budov, hradů a zámků. Tak, mnoho otevřených prostor pro bitvy a každý si může vybrat další zajímavé terénu. Hra, musíte být vždy připraven k boji, protože svět se hemží různými monstry, zvířat a dalších kouzelných tvorů.

Charakteristickým rysem hry je, že můžete dělat pomocníka v podobě zvířete. Každý může najít oblíbené pro každého. Můžete si například, je nebo zvíře, jako je například:

· N Anter y [_19_ ]

· Ptáci y

· Ork a

· Yeti

· Kostra a

· Červená th elf [_21_ ] a

· Syn jeho elf [_21_ ] a

· Sirény y

· Vlk a

· Predator a

· Salamandry y

· Dcera bouře

· Anděl a

· Centaur a

· Cerberus a

· Genie a

· Bílá th Dragon [_21_ ] a

Některá zvířata se lépe, někteří hůře, ale všechny mají své vlastní charakteristiky a mohou být neocenitelné v nebezpečném světě.

A grata v online hře Rappelz může být 5 oficiální servery. Který z nich si vybrat - to je na uživateli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more