Záložky

Simulátor ranče

Alternativní názvy:

Ranch Simulator je velmi pokročilý simulátor ranče. Grafika je neuvěřitelně realistická a samotná hra, byť je v některých momentech zjednodušená, se obecně velmi blíží realitě.

První věc, kterou uděláte, když začnete hrát Ranch Simulator, je pokročilý editor postav. Vyberte pohlaví hlavního hrdiny, poté jeho postavu, vzhled a oblečení. To vše spíše připomíná vytvoření hrdiny v nějaké střílečce. Ve farmářských hrách je tento druh realismu vzácný.

Zápletka není příliš neobvyklá, zdědíte zchátralý statek po příbuzném a zajdete si tam prohlédnout svůj majetek. Věc se neomezuje na jednu prohlídku, zůstanete tam a pokusíte se dát budovy do pořádku a obnovit toto nádherné místo.

Dům, stejně jako všechny hospodářské budovy, je v žalostném stavu. Nejprve tedy strávíte noc ve stanu.

Nejprve musíte vyřešit otázku dopravy, bez které není možné doručit potřebné pro opravy z blízkého města. V této věci máte štěstí, v garáži je nalezen rozložený vůz. Všechny díly potřebné k jeho sestavení najdete na území vaší farmy.

Je nutné připravit dostatek dřeva a dalších materiálů a poté přistoupit k rozebrání starého domu, ve kterém je prostě nebezpečné bydlet. Vyrovnat se s tím nebude těžké, ale stavba nového nějakou dobu potrvá. Budete muset ručně upevnit všechny nosníky a další konstrukční prvky. Jakmile práci dokončíte, můžete zapomenout na všechny nepříjemnosti spojené s bydlením ve stanu.

Dále vás čeká obtížná cesta k založení domácnosti:

  • Chov drůbeže a zvířat
  • Obnovte zbytek budov na pozemku
  • Hunt pro vytvoření zásoby masa
  • Zasej pole
To vše vám pomůže zorganizovat

Obchody v nejbližším městě, kde najdete semínka, inventář a další potřebné věci.

Tam můžete také prodávat produkty vyrobené na farmě.

Když nashromáždíte dostatek prostředků, budete moci vylepšit přepravu nebo si koupit novou. A může to být náklaďák nebo tahač nebo rodinný sedan.

Hra ukazuje celý proces výroby velmi podrobně. Chcete-li například vytěžit strom, budete muset pokácet vhodné stromy a teprve potom je rozřezat na prkna. Počet stavebních materiálů je však zobrazen velmi podmíněně, takže to vše nemusíte převážet v malém náklaďáku po celé měsíce.

Živočišné krmivo si musíte pravidelně přinášet sami, protože se samo o sobě neobjevuje magicky a je nemožné si vše vyrobit sami.

Snadné hraní, ale zajímavé. Postupně proměníte zchátralou, zchátralou farmu v prosperující podnik. A pokud vás omrzí péče o domácnost, stačí vzít pistoli nebo rybářské pruty, vyrazit na ryby nebo na lov.

Ranch Simulator ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na platformě Steam nebo na oficiálních stránkách.

Začněte hrát hned teď a naučte se všechny jemnosti farmaření!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more