Záložky

Rambov

Alternativní názvy: Rambam

Chcete-li začít hrát hry on-line Rambov musí projít Rambov registraci. Skládá se z několika položek a trvá jen pár minut

1) vymyslet jméno postavy.

2) Zadejte heslo.

3) specifikuje svůj e-mail.

4) ukazují, pohlaví a datum narození.

5) v souladu s pravidly a zákony hry.

Registrace Rambov dokončit! Vítejte zpět!

Online hra Rambov žádné konkrétní vzory znaků. Za účelem dosažení cíle, povolání a dovednosti jsou dokonale kombinovat. Můžete se stát

Zručný řemeslník;

Fearless bojovník;

Mocný mág;

Lucky výzkumný pracovník;

Treasure Hunter,

Ctihodný obchodník.

Velitelé těžebních a výrobních prostředků. Oni také produkují různé předměty a mají více než dvě stě řemeslné materiály.

Vojáci projít tisíce míst, kde budou čekat na monstra. Oni by produkovat cenné trofeje, které se používají v různých bitvách bojují techniky.

Magee budou muset studovat spoustu nových kouzel a moci zvládnout všechny prvky.

Explorers nabízí celou řadu pracovních hledání, zkoumání v nejvzdálenějších koutů herního světa, stejně jako hledání nových nerostných surovin.

Treasure Seekers dozvědět se o svých dobrodružstvích s tajemnými runami, viz sochy draků. V labyrintu skryté najdou unikátní předměty.

Obchodníci budou mít své vlastní obchody, se bude stavět a pronajímat domů. Kromě toho, obchodníci kupují a prodávají zdroje a loveckých trofejí.

Rambov online hru - je to jedinečný svět magie a mechaniky. Tento ostrov, ztracený v oceánech nemohl plně přenést i ty největší a nejzkušenější vojáci.

V mnoha částech ostrova se ani nevydal. Všechny tyto údolí s lesy, horami a seashores, hlubokých podzemních jeskyní, které není rozptýlit temnotu i nejjasnější světlo lucerny, nebyly zkoumány až do konce. Nikdo neví, jak vyhrát krvelačné příšery a odporné nemrtvé - zde se můžete spolehnout na magii a bojové účinnosti.

Zahrajte si hru on-line Rambov neuvěřitelně vzrušující. U každého úkolu obdržíte odměnu. S mrtvá zvířata patří také odrůdy cenné trofeje: kůže vzácných zvířat, plazů a nechutné kůže peří. Pokud budete mít štěstí, můžete se mezi významné trofeje se kostnaté desky s vyrytým magickými runami.

Rambov on-line je plná nejen nebezpečí. Pokud budete hrát opatrně Rambov, najdete spoustu zakopaný poklad, plný užitečných a velmi vzácných předmětů.

Na sada ložisek těží drahokamy, rudy, fragmenty krystalů, dřevo, léčivé kořeny a byliny.

Ostrov má zatím být objeven ve městě podzemních jeskyní a hlubokého oceánu. Pokud chcete, aby prozkoumala a aby objevy, pak budete hlavně využívat hrát v Rambov. Koneckonců, sen každého badatele je město Greyford - mnozí lidé chtějí najít svou cestu v tomto tajemném místě. Podle pověstí, Greyford - jediné město, kde původní obyvatelstvo stále žije.

Rambov online hra nabízí širokou škálu možností. Můžete si vytvořit svůj dům nebo pronájem někoho blízkého v každém městě nebo okrese. Se usadil v domě, můžete si otevřít obchod, kde budou zpracovány a extrahovat zdroje pro výrobu různých předmětů z nich. Můžete si vytvořit své vlastní zbraně, brnění, kouzla elixíry a dekorace. Vyrobené věci, které můžete neustále zlepšovat. Také všechno, co jste udělali ve studiu, můžete prodávat ve svém obchodě, nebo si ho zapůjčit na trhu.

Pokud si nejste zájem o vojenskou činností, nebo nemají rádi tvrdou práci, si můžete vychutnat plnění úkolů, které dávají podomní obchodníci. Dělat tyto úkoly zvýší vaši pověst. Čím vyšší je výkon, mimořádné vlastnosti položek, které lze zakoupit od těchto obchodníků.

Připojte se do hry Rambov - krok, který přinese vám blíže k úžasnému dobrodružství čeká v tomto úžasném světě. Zde se může stát nejlepší z nejlepších!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more