Záložky

Rail Nation

Alternativní názvy: railnation cz

Železniční obchodní simulátor Rail Nation. 

Hra Rail Nation je skutečný obchodní simulátor, ekonomická strategie v klasickém smyslu žánru. V tomto projektu nejsou žádní další bojovníci, kromě konkurence. Hráč zde musí vytvořit železniční společnost, stavět vlaky, pokládat komunikační trasy mezi městy a vybudovat správný ekonomický model, aby se zařadil mezi nejlepší kapitalisty. Kromě činností spojených s železnicí a lokomotivami se uživatelé musí zabývat modernizací infrastruktury a jízdním řádem vlaků.

Prohlížeč online Rail Nation - hra v reálném čase, celé kolo v ní trvá zhruba čtyři měsíce, celý proces je rozdělen na éry, kterých je pět. Hráči, kteří jsou v projektu úspěšní, se mohou účastnit soutěží, soupeřit mezi sebou mohou nejen jednotliví hráči, ale i sdružení podnikatelů. Hlavním cílem hry je nasbírat maximální počet bodů prestiže a proměnit město v megapoli.

 

Vlastnosti hry ve hře Rail Nation Login. 

Ti, kteří chtějí hrát ve hře Rail Nation, musí projít registrací, k tomu je třeba vyplnit potřebná pole formuláře - e-mailovou adresu a hned dvakrát vyplnit pole s heslem. Poté vývojáři hráči nabídnou, aby si vybral město, ve kterém chce založit svou společnost. Město si můžete vybrat pouze jednou na začátku hry, později jej již nelze změnit.

Města na mapě mají vlastní výrobu, potřebují suroviny a včasný vývoz výrobků. Hráč musí zorganizovat výhodnou logistiku a neustále sledovat nabídku a poptávku. Ceny za přepravu různých surovin a zboží se tvoří v reálném čase na základě nabídky a schopností všech hráčů.

Mezi úkoly ve hře Rail Nation patří nejen přeprava zboží a vytváření tras, ale také investice do vlastní společnosti, které zahrnují rozšiřování depa, domovského města, železničních stanic a výzkumu. Pouze hráč bude schopen dosáhnout významných výsledků, najít zlatou střední cestu v investování prostředků a zasadit tak ránu konkurenci.

Celá hra je rozdělena na éry, z nichž každá trvá čtrnáct dní, jedna střídá druhou a stávající technologie jsou beznadějně zastaralé a musí být nahrazeny novým kolem pokroku:

  • První epochu tvoří lokomotivy poháněné párou, které jsou pomalé a mohou táhnout jen malý počet vagonů;
  • Druhá éra, stále poháněná párou, ale s vyšší rychlostí a větší tažnou silou.
  • Třetí éra je charakterizována nástupem dieselových lokomotiv, které jsou spolehlivější a mohou přepravovat více nákladu;
  • Ve čtvrté éře se rovněž používají motorové lokomotivy, které jsou však výkonnější a rychlejší;
  • V páté a šesté epoše věda dosáhla používání elektrických lokomotiv, které se svými vlastnostmi nejvíce přiblížily vlastnostem moderních vlaků.

Rozvoj měst a průmyslu nestojí na místě a čím modernější je epocha a čím vyšší je úroveň měst, tím více je zapotřebí dodávek a přeprav zboží a zboží.

Vývojáři vytvořili nepřeberné množství zboží, které je třeba přepravovat železniční společností, je jich 48 na celé kolo. Hráč si musí hlídat ceny všeho. Vagony pro jednotlivé náklady jsou speciální a potřebné vagony je možné zakoupit pouze v případě, že je společnost zařazena do hráčovy železniční sítě. V každé části hry se náklad a zboží liší, v první epoše je 10 zboží, v poslední relaci 6 a v každé další 8 zboží.

Železniční hra pro skutečné ekonomy, která se co nejvíce blíží reálnému logistickému obchodnímu modelu.

Rail Nation si můžete zahrát také prostřednictvím APP na svém mobilním zařízení. Klikněte na tlačítko Play a začněte podnikat ve světě železnic!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more