Záložky

Rail Nation

Alternativní názvy: Rail Nation

Herní Rail Nation - je bezplatný prohlížeč-založené hra, ve které se ocitnete v malé ospalý město s vlakového nádraží. Začněte svou cestu s manažerských malé firmy železnic. Rail Nation on-line cílem je " Rozvíjet a růst ! "A funkce mnoho různých práce vyrábíme výrobku nebo technologických materiálů zlepšit dopravu!

Než začnete hrát zvěře železnic Nation , zkontrolujte, zda váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: četnost procesor - 2 GHz, 1 GB RAM, grafická karta - 128MB Rail Nation Registrace nebere moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku " Register nyní ";

2. Zadejte prosím platný e-mail;

3. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

. 5. Vyberte « Register ».
Rail Nation on-line vám představí malého železničního města. Travian Games vytvořili strategická hra prvotřídní Rail Nation on-line , která začíná v romantickém věku železnice.
Hráč začíná jako manažer malé železniční společnosti k přepravě zboží pomocí lokomotivy "pára", " Dizel " a "Electric". Play Rail Nation je docela zajímavé, protože je průběh herní mechaniky. Vítězem hry Rail Nation bude jeden hráč , který bude vytvářet nejprestižnější železnic! Kolo hry končí asi čtyři měsíce, který zahrnuje celou řadu změn do prohlížeče hry Rail Nation on-line .
V Rail Nation hrát nechcete nudit, protože přijít na vítězství, budete muset dokončit různé úkoly. Za prvé, váš malý parní vlak může přepravovat zboží z jednoho města do druhého Rail Nation on-line . Každé město potřebuje suroviny pro rozvoj a růst. V blízkosti rostliny produkují nebo procesní materiály. Například vlaky na hry Rail Nation , by mělo nést dřeva pro tesařské práce, a pak uděláte desky, které přinášejí do města. A proč se náklad uhlí z dolů na zpáteční cestě herní Rail Nation ?
V Rail Nation vždy radost hrát, protože grafika Hra je vyroben na nejvyšší úrovni! Herní Rail Nation je také náročné a zábavné obchodní simulace. Vaše rostoucí flotila by měla být zachována, rozšířen a modernizován. Nové produkty vyžadují různé výrobní řetězce; technologie by měly být prozkoumány a použity ziskově Rail Nation on-line . Každá akce má své následky: hráči získat více tras, více sloty lokomotivu nebo vylepšené možnosti pro generování příjmů.
Ale ne vždy budete rozvíjet hladce Rail Nation on-line : nárůst cen uhlí během války, stávky v důsledku ztráty produktivity, a poškozené lokomotivy. Ale jsou tu ve hře Rail Nation některé příjemné překvapení, jako jsou aukce, speciálních nabídek a soutěží. To vede k interakci s ostatními hráči - to je hra Rail Nation on-line více vzrušující.
Tvůrce hry Travian Games přikládá zvláštní význam pro multi-funkce Rail Nation on-line [_2_ ]. Ostatní hráči jsou stále vliv na zásadní změny v ekonomice hry. Musíte soutěžit o zdroje a je důležité, že si vyberete moudře odbory ve hře Rail Nation , protože společnost může poskytnout důležité bonusy. Účastníci se mohou také spolupracovat na optimalizaci výrobních řetězců, nebo použít peněžní investice ovládat rostliny ve hře Rail Nation . Rail Nation on-line - tento vzrušující nové hry na světě, připojte se k nám!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more