Záložky

Ragnarok Online

Alternativní názvy: Ragnarok Online

Ragnarok Online - MMORPG hra zábava s klientem ve stylu anime-fi žánru. Herní svět je vytvořen Gravity Interactive, která je pro jeho rozvoj vypůjčený myšlenku z Jižní Ameriky komici spisovatel Lee Myon-Jin. Děj je založen na skandinávských mýtů. Historické okamžiky jsou organicky tkané do vývoje. Ragnarok Online dostatečně promyšlená a vyvážená, a to díky kombinaci různých funkcí lze snadno vytvářet konkurenci na mnoha internetových založen zábavu. Co přesně jsou výhody? Rozhraní je velmi snadné a pohodlné. Příjemná hudba doprovází po celou dobu své akce. Údaje trojrozměrných postav, vysledovat ručně, jasný, originální. Umístění díky svým 3 D grafiky jsou realistické a velmi krásné. Možnost vybrat si cestu vývoje radosti i ty nejnáročnější uživatele. Hra je nabitá 30 hodiny! Kromě toho, že jsou jedinečné. Mnoho faktorů přispívá k zlepšení nálady. Ve skutečnosti, v Ragnarok Online lze zkrotit a vychovat mazlíčka najít dobré přátele, a najít lásku rodiny. Nuda je neznámá veselé obyvatel pohádkové země! Koneckonců, oni jsou čekal, nejen nezodpovědné zábavu, ale také vážná věc!

Chcete-li nainstalovat klienta, musíte se nejprve zaregistrovat Ragnarok Online. Chcete-li to provést, vyplňte příslušný formulář a zadat e-mail, heslo, jazyk, pohodlné pro vás, stejně jako poskytnout osobní údaje (jméno, datum narození, adresa, PSČ, město, země). Pak je nutné přepsat slova, která vidíte na obrázku, se přihlásit k odběru zajímavých novinkách a nabídkách a, samozřejmě, souhlasím s Podmínkami a Ochrana osobních údajů Project. Se aktivuje pouze svůj účet pomocí dopisu, který bude odeslán na zadanou e-mailovou adresu. Stáhněte si a hrát Ragnarok Online, můžete, za předpokladu, že systém splňuje následující požadavky:

- Operační systém Windows 98SE, ME, 2000, XP;

- CPU Celeron 500 MHz;

- Video NVIDIA řady GeForce ® 2, ATI ® Radeon ® 7500 nebo Intel ® i810G;

- Kompatibilní s DirectX 8. 1 zvuk;

- 128 MB RAM;

- Volné místo na pevném disku 2 GB

Samozřejmě, hrát Ragnarok Online Musíte být informován obecně, než jsou konflikty, které porušují stálý tok života. Což opět nelze rozdělit lidi, bohy a démony, jakmile uzavřel příměří na tisíc let? Skutečnost, že drobné potyčky začala z touhy shromáždit co nejvíce fragmenty kamene Ymiru. Podle legendy, mohou tyto fragmenty prevenci srdečních obří kapku magické bariéry udržet rovnováhu mezi světy. A fakt, že se to může stát na kontinentu naznačují, časté Midgardsorma zemětřesení a tsunami. Každý, kdo se chce dostat před soupeře a sbírat tolik částeček cenný artefakt. Znovu Peaceful bezstarostný život v minulosti. I když to stále musí být pokryty vášeň dobrodruhů?

Začal hrát hru Ragnarok Online nováček, budete čerpat a stále viditelná postava. Cesta vývoje je závislá na zvoleném povolání. Profese z první úrovně - je to šermíř, Mage, Archer, Merchant, Thief, pomocník. Druhá úroveň profesního rozvoje pro Šermíř, například, Knight a Crusader pro kouzelník - kouzelník a šalvěj pro Thief - Assassin a Rogue. No a proto přejít do třetí úrovně, stát profesor Sage, Rogue - Stalker, atd.

Je třeba poznamenat, že Ragnarok Online hra vyžaduje sledovat vývoj základní i profesionální úrovni. Professional - je současná úroveň třídy znaků. Rozvoj základní vliv na zlepšení těchto počáteční vlastnosti: síla, obratnost, vytrvalost, inteligence, dovednosti a štěstí. Vy sami distribuovat body mezi těmito parametry. V průběhu doby, hrdina získává nové dovednosti, zkoumá řadu užitečných kouzel, takže se cítí jistější.

Kamkoli jdete, zlé příšery a snaží se rozbít plány. Ale nebylo by měli být schopni zničit tyto překážky v jeho cestě? Navíc si můžete vybrat mezi nimi domácího mazlíčka, ochočeného a živit v jejich vlastním způsobem, takže nakonec vždycky následoval v patách a pomohl v kritických okamžicích.

Ragnarok Online poskytuje možnost prozkoumat obrovské území. Budete navštívit města jako Aldebaran, Payon, Pronteře a Geffen. Neznámý, kde přesně, ale někde žije se svým partnerem. Cestování na různých místech, musíte věřit, že dlouho očekávaná schůzka se bude konat. Budete rádi hrají velkou svatbu, jít do resortu a pak mít děti. Nyní jste nikdy pozhaluetes osamělost!

Je nemožné, nemluvě o "válku o Impériu." To je něco úžasného! Ale aby se jich účastnili by se měly připojit k cechu. Společně budete připojit se k bitvě o kontrolu nad zámků. Poté, co vyhrál bonusy jsou rozdělovány spravedlivě, takže nikdo se neurazil.

Ragnarok hra je na vás čeká! Vítejte na chladném světě, ve kterém jsou rozptýleny všechny otravné problémy monotónnost každodenního života! Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more