Záložky

Rage of Titans

Alternativní názvy: ROT

Online hra Rage of Titans nebo prostě (ROT) - mix real-time strategie s RPG. Byla založena v roce slavné Dota žánru (DotA stylu hry), Rage of Titans on-line velmi rychle se stal úspěšným ve svém oboru, a již byl vybrán pro World Cyber ​​Games (mezinárodní mistrovství kiberigram). Unikátní herní systém, řada postav, různé způsoby jejich rozvoje a opozicí v průběhu hry - "Rage of the Titans" fascinuje a okamžitě okouzlí. Dříve než dáte si absorbovat tento fantasy svět, samozřejmě se zaregistrovat Rage of Titans. Nic složitější je, že není a trvá jen několik minut. Chcete-li to provést, vytvořte si účet na GameNet, zadáním e-mailovou adresu a heslo. Mimochodem, uživatelé social network "Vkontakte" zápis do hry Rage of Titans není nutná, jednoduše povolit.

Tím, že se rozhodli, jak se dostanete na Rage of Titans on-line registrace a úspěšně dokončena, začít vytvářet svou postavu. Budete mít k dispozici velký výběr postav (více než třicet tucet + několik desítek v obchodě), z nichž každá je řádově 9-10 charakteristik (rychlosti útoku, inteligence, a tak Counterspell ) A božské schopnosti, které mohou být změněny v průběhu hry, stejně jako rozvíjet pomocí runy. Chcete-li hrát hru Rage of Titans online, rozhodnout, který z nepřátelských ras se k vám - Svaté nebo Fallen (lidi a démony). Každá postava má svůj vlastní semi-magickou zbraň - létající dýka, štít, nebeský svíčka, vystřelil šíp, atd. Podrobnější vlastnosti hrdinů, můžete zjistit tím, že jde přes možnosti: - ". Heroes" "Game"

S tím, co v tvář těm, kteří se rozhodli hrát Rage of Titans? Zde je několik herních módů, z nichž každý přináší jeho "využití" vaší postavy:

- V režimu kapitánova, můžete si vytvořit svůj charakter, a na mapě to bude jen (žádné jiné hráče)

- Definice příkaz Automatický režim (na základě náhodného výběru postavy) vám přinese zkušenosti v jiných režimech nemá výdělku;

- Režim "všichni hrdinové" se otevře před vámi Všichni hráči účastnící se (samozřejmě s výjimkou placené)

- Režim "dvojčata" se týká ekvivalentní (stejně protichůdných) znaky;

- A, samozřejmě, Rage of Titans hrát s roboty jsou k dispozici.

Rage of Titans online hra speciálním dynamikou. Reakce je velmi důležité (pro postavy, samozřejmě), taktika soupeřů často předvídatelné souboje jít bez přestávek, které skutečně přitahuje a udržuje napětí. Vyzbrojeni magické zbraně, magické artefakty Zaim (létající koberec, například) a výběrem spojence, musíte si vybrat bitevní pole a proveďte jednu z čestného mise (zničit nepřátelskou strom, nebo mu několikrát). Hra Rage of Titans online poskytuje hráči na výběr ze dvou polí pro bitvy (2 karty s hrou 5 × 5) - "Valley of Heroes" a "Eye of Titanu." Každý může získat určitou část bonusů: peníze, zkušenosti, zlato, modernizovat vybavení, nové dovednosti, získat vlastnosti.

Hrát hru Rage of Titans on-line, budete moci plně a zcela bez peněžitého vkladu, dělá in-game měnu. Je možné vydělat na vítězství. Kromě toho, že je (WINS) v dostatečném množství, může váš hrdina zúčastnit aukce a získat užitečné artefakty.

Graficky zpracovaná hra a hudebně působivé, a obecně to všechno ve velkém množství. Takže si myslím, hrát online hry Rage of Titans budou spokojeni nejen fanoušci Doty.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more