Záložky

Rachel Holmes

Alternativní názvy:

Rachel Holmes: Rozdíly je logická hra, která trénuje pozornost k detailům a vizuální paměť. Grafika v těchto hrách je zcela nedůležitá kvůli jejich specifikům. Hra je dobře ozvučená, hudba je zvolena nevtíravě.

Během hry se stanete skutečnou detektivkou jménem Rachel Holmes.

Tentokrát musíte:

  • Hledejte rozdíly v obrázcích
  • Soutěžte s ostatními hráči s časem
  • Pomozte legendárnímu detektivovi na misích po celém světě
  • Sbírejte hodnotné ceny a odměny

Toto není úplný seznam věcí, které lze ve hře dělat, ale to zjistíte, až budete hrát Rachel Holmes: Rozdíly

Ve hře je mnoho režimů, můžete si vybrat kterýkoli z nich, všechny jsou svým způsobem zajímavé.

Nejprve si projděte tutoriál a zkuste si chvíli zahrát v nejobyčejnějším režimu, kde stačí najít rozdíly porovnáním dvou různých fotografií.

Když máte pocit, že jste získali dostatek zkušeností, můžete vyzkoušet jiné režimy. Chvíli hledejte rozdíly, je potřeba mít čas vše najít. Soutěžte s ostatními hráči z celého světa. Toto je nejobtížnější režim, protože nikdy nevíte, jak dlouho bude soupeři trvat, než najde rozdíly.

Za úspěšné a včasné dokončení každého úkolu obdržíte určité množství mincí. Tuto měnu ve hře můžete použít k nákupu tipů v nejobtížnějších úrovních. Pro mince je k dispozici několik tipů a jeden lze otevřít sledováním krátkého propagačního videa. Ale než použijete rady, zkuste najít rozdíly bez nich. Je tedy mnohem zajímavější hrát, než kdybyste byli vyzváni na každém kroku.

Obtížnost úkolů se zvyšuje s každou dokončenou úrovní. Bude stále obtížnější vyhrát v nových úrovních.

Pomozte hlavnímu hrdinovi pochopit podivné události odehrávající se po celém světě a zjistěte, kdo a proč nahrazuje původní fotografie kopiemi, z nichž některé předměty chybí. Za všemi těmito incidenty může být nějaký velký padouch, který spiknutí zla proti nic netušícím obětem.

Není důvod se obávat, že úrovně ve hře skončí a vy v ní nebudete mít co dělat. I když je počet levelů omezený, je jich hodně a k dosažení posledního budete potřebovat hodně času.

Nezapomeňte každý den pomáhat řešit hádanky hlavní postavy a získávat denní a týdenní ceny.

V integrovaném obchodě budete mít možnost zakoupit si boostery a herní měnu. Není to nutné, protože hra je zcela zdarma, ale tímto způsobem můžete podpořit vývojáře a poděkovat jim.

Nadcházející aktualizace přidávají nové úrovně a herní režimy. Hra bude s každou aktualizací zajímavější.

Můžete si stáhnout

Rachel Holmes: rozdíly zdarma na Android, pokud budete následovat odkaz na této stránce.

Pokud si chcete ověřit, zda je vaše všímavost dostatečně vyvinutá, abyste se stali detektivem, nainstalujte si hru hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more