Záložky

čtvercová čára

Alternativní názvy:

Quadline je logická hra pro mobilní zařízení, neuvěřitelně návyková a zbrusu nová, nic podobného nikdy předtím nevyšlo. Grafika je dobrá, ale jednoduchá, jednoduchost je dána samotným konceptem hry. Zvukový design je vysoce kvalitní.

Tento projekt je přesně ten případ, kdy jeden vývojář vytvořil hru na úrovni, které ani velká herní studia nejsou vždy schopna!

Hru vysoce ocenilo mnoho hráčů a dokonce i zaměstnanci společnosti Google, a proto je hra vítězem festivalu Google Indie Games 2022

Pochopit mechaniku hry nebude těžké díky jasnému, ale ne vtíravému tutoriálu. Hra je vcelku intuitivní a hratelnost nevyžaduje sáhodlouhé vysvětlování, stačí názorná ukázka.

Jen proto, že hra není příliš složitá, není příliš jednoduchá. V procesu najdete mnoho zajímavých momentů:

  • Více než 140 herních úrovní různé obtížnosti
  • Spousta herních mechanismů, které musíte zkombinovat, abyste dosáhli výsledku
  • Minimalistický design s podporou tmavého motivu
  • Snadné ovládání jediným dotykem
  • Úplná absence textu

Ka můžete pochopit z tohoto seznamu, hra je velmi neobvyklá a může vám poskytnout jedinečný herní zážitek.

Vaším úkolem je kreslit čáry skrz herní buňky tak, aby byly na daných místech. Ne vždy bude cesta k překonání zřejmá. Použijte svou fantazii a najděte řešení, které splní úkol. Při plnění úkolů musíte posouvat, tlačit, posouvat a dokonce i teleportovat čáry.

Ve hře není třeba činit naléhavá rozhodnutí, herní doba není omezena. O každé hádance můžete přemýšlet, jak dlouho budete chtít.

Je lepší plánovat každý krok pomalu a to dává lepší výsledek než dělat unáhlená rozhodnutí.

Play Quadline na pár minut nebo hrajte celý den. Záleží pouze na vaší touze.

Ve hře je již mnoho úrovní, jejich dokončení zabere spoustu času, i když zvládnete všechny herní mechanismy. Obtížnost se s postupem zvyšuje a rozhodování bude stále obtížnější. Tím je udržován stálý zájem o hru.

Hra rozvíjí myšlení a podporuje mozkovou aktivitu. Ke všemu se bude hodit i to hrát.

Vývojář se postaral o lidi, kteří mají zhoršené vnímání barev, nebude to narušovat zábavu ze hry.

Můžete hrát kdykoli a odkudkoli, protože hra nevyžaduje trvalé připojení k internetu. I během cestování letadlem se můžete bavit hraním této skvělé hry.

Hra se objevila nedávno, s aktualizacemi budou nové ještě zajímavější úrovně, bude více herních mechanismů a dalšího obsahu.

Quadline si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru a bavte se hned teď! Nezapomeňte zanechat recenzi na hru, pokud se vám líbí, v zemi, kde vývojář žije, probíhá válka a podpora ostatních lidí je pro něj velmi důležitá!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more