Záložky

Způsoby příběhy

Alternativní názvy: Způsoby příběhy

Způsoby Příběhy on-line - to kolektivní multiplayer real-time strategie, získala v roce 2011 ocenění za "Nejlepší nováček". Ways Příběhy online hra začíná s tím, že se dané malé vesnici v průběhu doby kamenné, budete muset vyvinout, na stavbách, rozvoj vědy a techniky.

Způsoby Příběhy Online hra nevyvolává žádné zvláštní požadavky na počítačový hráč, hlavní požadavek - připojení k internetu.

Připojte se do hry cesta příběhy vyžaduje zadání názvu, pod kterým budete vypadat jako ve hře, e-mailu a hesla, stejně jako označení svého pohlaví. Pokud máte bonusový kód pro hru, a budete muset zadat. Pokud jste již obeznámeni se základy hry, můžete v průběhu historie on-line registrace a nastavených hodnot pro další nastavení, jako je výběr rasy, kontinentu, a klima města.

V době, kdy budete hrát v průběhu dějin, si můžete vybrat, kudy se vydáte rozvoj - bude mocný bojovník, dobyvatel země, nebo slavných vědců dělat objev nebo vychytralý politik válčící slovo, nebo, konečně, obchodník, který pletená celý svět síť obchodních cest. Cesta bojovníka má nejvíce času, který strávíte každý den hrát tuto hru, jako vaši sousedé mohou rychle předběhnout vás na vývoji a počtu vojáků.

Nejprve vám bude k dispozici pro všechny tři typy zdrojů:

- Znalost

- Food

- Wood.

Obecně, když budete hrát hru cesta příběhy on-line, budete mít obrovskou škálu zdrojů

- Basic (znalosti, potraviny, dřevo, kov, peníze)

- Strategické (žula, balení zvířata, uran, síra, palivo, hliník),

- Růst zdrojů (ovoce, různé obiloviny, maso, ryby),

- Kulturní (víno, šperky, oblečení, hudbu, filmy).

Způsoby Příběhy on-line hra má velmi rozvinuté obchodní vztahy mezi hráči, takže všechny zdroje kromě znalostí, můžete úspěšně obchodovat.

Chcete-li přehrát Cesta historie, budete muset rozhodnout, pro které závod budete hrát. Všechny ve hře tři závody: Evropané, Asiaté, indiáni. Každá rasa má své vlastní charakteristiky, stejně jako zbraně a vojáky.

Kromě toho, hra umožňuje vytvoření různých krajin, které mají své vlastní specifické výrobní a zdroje usazeniny. Ve hře jsou 4 typy krajiny:

- Meadows,

- Step

- Desert

- Snow.

Také vaše obec může být umístěn buď na kontinentě nebo v pobřežním pásmu. Na každém z těchto serverů jsou k dispozici pěti kontinentech, z nichž každý má své vlastní jedinečné krajiny.

Warriors jsou tradičně umístěny na loukách, tam je mnohem pohodlnější, aby se v boji. Vědci usadit se v poušti, je současně chrání je, že napadá sousedy, stejně jako poskytuje potřebné zdroje pro rozvoj vědy. V každém případě zkušení hráči doporučujeme mít přátelské vztahy se sousední-bojovníka pro vzájemně výhodnou spolupráci.

Můžete hrát hry on-line Ways příběhy, a ne se bát, že by bylo možné velké zaujatosti ve prospěch jedné oblasti nebo sousedů se najednou stane průlom. Veškeré vědecké poznatky a technologický pokrok velmi úzce spjaty, kromě toho, hra není jasné rozdělení do epoch. Vše ve hře o 150 různých vědních oborů.

Jeho vesnice můžete kombinovat s ostatními, aby se na zemi. V tomto případě, zaostalejší hráči automaticky dohnat na úroveň vědeckého a technologického rozvoje. Cílem je postavit vesmírnou loď.

V tomto bodě ve hře jsou tři servery - Velká zkouška svět, Země a Apokalypsa. Registrovat Ways Příběhy jde do světa 12. "Apocalypse".

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more