Záložky

Cesta Hero

Alternativní názvy: hrdina hry

Warrior cesta Online - bezplatná multiplayerová online hra, vyrobený v žánru RPG dorazil k nám rovnou z daleké Číny. Online hra Warrior cesta je pozoruhodné, je skutečnost, že jeho základem je historická minulost své vlasti. Podobné výrobky v prakticky žádný moderní igroproma a v podstatě většina z nich spoléhají na různých smyšlených světů.

Připojte se do hry Warrior cesta je poměrně jednoduché a jasné každému, kdo chce zkusit hrát hry on-line Warrior cesta. Stačí pouze zadat a aktivovat svůj účet prostřednictvím e-mailu a voila své uživatelské jméno, heslo - Registrace Warrior cesta přes.

Cesta hrdiny on-line hry není jednoduché. Jak již bylo zmíněno, historické minulosti, který sloužil nastavením pro hru byla provedena s náležitou pečlivě, i když s určitými rozdíly. Bolestně fantastický vzhled impozantní brnění a obrovské meče, ale to není teď. Hra se odehrává v době tří království - znovuzrození samuraje éry a rozkvětu konfucianismu v Číně. Mimochodem, zajímavý rys hry je to, že v průběhu hry budete muset prostudovat základy konfucianismu a čínské historii v té době, a to i složit zkoušky v těchto předmětech. Souhlasím, pěkný mimořádný pohyb.

Stručně řečeno - je ve hře zástupců tří říší zápasit s každým jiný pro možnost uspořádat území a staveb, které poskytují obyvatelům jejich stav a správné příjemné bonusy.

Zajímavostí hry je úplná absence závazného charakteru a třídy. Rozvoj svého avatara je jen ve vašich rukou, a schopnost každé třídy a každý styl boje jsou vám k dispozici kdykoliv. Jediné věci, které vás přiměly myslet - takže je to na poptávku hybridní třídu, jak je dobře známo, inter-class zůstatek byl vytvořen není náhodný a ne nadarmo, a to znamená, že postavy jdou přesně podle jedné větve budou požadovat více než zástupci vývoje hybridní.

Je zajímavé, že v daleko Čína je velmi ostré rozpory se týkají her, což znamená, že pokud jste zadali při registraci jejich sexuální žena, a pak hrát hry on-line způsob, Warrior, co můžete jen znak žena. Tady je taková rozmar čínské vývojáři mohou výrazně zkazit herní zážitek pro všechny muže, kteří milují vytvářet ženské postavy a naopak. Cesta Hero hry online není unavené různé triky, aby nás ohromit vývojářům, jejichž cílem je přilákat již zkušené hráče do svých sítí.

Zajímavým aspektem této online hry je mít bot hru hned po vybalení z krabice. Je to velmi snadné vzhledem k tomu, že některé úkoly, které mimochodem mnozí blázni, způsobí, že zabíjení několika tisíc monstra a dělat to sami, ačkoli to je možné, ale to bude trvat obrovské množství času. Většina zkušenostní body získal znak pro úspěšné plnění úkolů. Kromě hlavního questu linky je rodina, klan, a samozřejmě denní questy.

Pet milenci milují domácí zvířata systém implementován ve hře "na zdraví". Můžete získat montáž nebo kteří se s vámi podělit o poučení a čas od času se na patch věci asistenta. Zahrajte si Warrior cesta mnohem lépe s přáteli, a tady je důvod, proč.

Sociální složka hry je na úrovni. Kromě obvyklých klany, hráči mohou připojit v rodině. Nejvyšší úroveň rozvoje a kariérního růstu - titul císaře, který, soudě podle nastavení, hra pouze tři. V Warrior cesta může hrát bez znalosti čínštiny.

Hra dokonale lokalizované do ruštiny a je v procesu testování open beta. Nepoužívejte loudat, nainstalovat hru a stát se jedním z nejmocnějších imeratorov Three Kingdoms.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more