Záložky

Dogs of War

Alternativní názvy: Psi Wars

Multiplayer online role-playing game Dogs of War nabízí ke hře ve skutečnosti, že zítra může počkat, opravdu je naše planeta. Rozdělení pozemku kvůli bohatství zdrojů - hořící téma za všech okolností, a tady v The Dogs of War on-line se bude zabývat důsledky tohoto přerozdělování a chaos s ním spojené.

Předtím, než hráč - příběh pádu banánové republiky Corazon, na své bývalé prosperující a nezávislé, a teď - roztrhané Mercenaries společnosti "Enigma", v čele s krutým a ambiciózní Alfredo Pressnera. Proti jeho režimu zpočátku nikdo nemohl, ale nakonec zorganizoval dvě docela silné skupiny - Freedom Army (AU) a League of Mercenaries (LN). Každá z těchto skupin ochotných položit anti-totalitní vlády Corazon v jejich rukou. Kdo uspěje? Klepnutím na tlačítko "play Dogs of War" a učit se.

Ale nejprve, samozřejmě, požadavky na systém. Tak, aby mohli hrát hru on-line The Dogs of War, počítač musí splňovat následující požadavky:

Procesor nebo Athlon • Procesor Pentium III 800 MHz

• RAM - 256MB

• grafická karta - 3D-akcelerátor s 64 MB paměti

• Zvuková karta kompatibilní s DirectX

• Aplikace DirectX od verze 9. 0

• volného místa na pevném disku 1. 2GB

Browser hra Dogs of War Online podporovat jakýkoli.

Připojte se do hry Dogs of War, jako takové vyžadují jen málo, protože většina z nich může použít automatické přihlášení přes účty na serveru Facebook, VKontakte, Spolužáci, poštovní služby. ru nebo Google.

Pokud stále patří k této vzácné skupiny hráčů, kteří nemají takové účty, pak použijte běžnou formu "registračních Dogs of War". Nejprve je třeba zadat e-mailovou adresu, vytvořit heslo a potvrďte jej, stejně jako v první fázi registrace může přihlásit k odběru novinek. Dále, na nové stránce zadejte přezdívku - název herní postavička, vybrat si pohlaví, pro které budou frakci hrát postavu - Liga Žoldáci (erb s štíra), nebo armádu svobody (ve zbrojení s pěticípou hvězdou). Také budete dotázáni 13 mužských avatarů 12 samice a pro charakter v závislosti na zemi, mít souhlas uživatele - na toto téma v Dogs of War on-line registrace je dokončena.

Cesta nováček žoldák začíná s vojenskou výcvikovou základnu, zde si můžete zacvičit na místě a provést několik jednoduchých misí. Po tom, jak se naučit, a pak postupujte podle pokynů a musí se rozvíjet svou postavu požadovaným způsobem.

Budete mít k dispozici řadu zbraní pro revoluci - od nožů, pterodaktylové a Makarov pistole (s touto zbraní začnete hrát Dogs of War), na pancéřovými pěstmi a chemických zbraní. Munice ve hře jsou neprůstřelné vesty, plynové masky, helmy atd., stejně jako čipy, energie a další věci, které budou usnadňovat osud vaší postavy v této těžké době.

Na začátku hry musíte zabít normální davy (dezertéři, partyzáni, Indiáni, bandité) - to je dobrý způsob, jak vydělat peníze a zkušenosti první.

Mimochodem, jiné než peníze, hra je dalším důležitým zdrojem - diamanty. Pro ně, můžete si najmout tým bojovníků, existují dva druhy z nich:

• Forward

• sniper

Za druhé jsou dražší, ale pokud jste už zabil pár dezertérů, pak si to mohou dovolit.

Psi válka online hra s turn-based bojového systému. Budete mít vždy čas vybrat zbraň, vypočítat trajektorii a ne trávit více energie, zničit nepřítele. Poté, co strávil spoustu času na základě přípravy, připraven na cestu do jiného místa vaší frakce, čeká na nové úkoly a samozřejmě, konfrontace s hlavními nepřáteli - žoldák společnost "Enigma" a vojáky nepřátelské frakce.

Takže pokud připraveni bojovat za svobodu a svržení diktátorského režimu, a poté stiskněte hrát hry on-line The Dogs of War a připojil se k řadám žoldáka jednoho z osvobozeneckých hnutí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more