Záložky

Prototype 2

Alternativní názvy: Prototype 2

První část hry prototyp byl přijat hráči pro "na zdraví". Projekt je velmi jasně ukázala, jak mohou lidé žít, obdařen speciálními schopnostmi "obyčejné smrtelníky", brutálních mutantů a monster. Veřejnosti pozornost od první minuty hry nýtované protagonistu - Alex Mercer, který se svým charisma a přinutit schopni vyvážit všechny hry. Mimochodem, s hlavní postavou, a je připojen první překvapení připravené Prototype 2 ks. Pokud se znovu doufat, že setkat se s oblíbenou Mercer, pak se vám bude mírné zklamání - místo toho teď bude muset hrát agresivní black důstojníka, který ztratil svou rodinu, protože vyrusa údajně vydal Alex.

Obecně je třeba poznamenat, že hra Prototype 2 na jedné straně velmi podobně jako jeho předchůdce, ale na druhé straně se zdá, že je zcela unikátní a ojedinělý projekt. To jen paliva veřejný zájem. Více agresivní nálada nuceni soustředit se na hru, pozorně sledovat všechny akce postav a jejich analýzou.

Jak bylo uvedeno výše, hra Prototype 2 na počítači se změní protagonista - volal cynický Negro James Heller. On sleduje pouze jeden cíl - pomstít se všem, kteří se tak či onak spojeny s tvorbou a šířením viru v celém státě. Za prvé, James, samozřejmě, chtěl se pomstít Alex, ale po setkání s Mercer rovněž nepříznivě ovlivněny virem. Ihned překonat několik stupňů mutace Heller, osvobozený od jakýchkoli morálních norem, je poslán k plnění svého poslání.

Chcete-li spustit hru, budete muset muset stáhnout Prototype 2. Udělej to rychle a jednoduše tím, že navštívíte stránky obchodu Steam, kde je instalační soubor je pouze v hodnotě 30 dolarů. Po vytvoření projektu můžete spustit hru. Pokud jste hráli první díl, budete jistě všimnete, jeden velký rozdíl - krátce po startu z herního hrdiny má většinu dovedností a schopností, které Mercer obdrželi pouze po provedení určitých úkolů. Chcete-li zachyceného videa z Prototype 2 přívěsu naprosto jasné, že James prerasno může běžet na stěnách, létat v oblacích a házet auta jako tenisové míčky. Lze si představit jen to, co síla Heller bude mít alespoň uprostřed hry!

Hra Prototype 2 bude demonstrovat, jak chuť k jídlu může mít superman. Myslíte si Vy osobně, jak James polyká kořist vcelku a současně pro plně vezme si jeho tvar, tuto funkci, mimochodem, nám umožňuje realizovat většinu šílené strategii. Takže, polykání nějaký strážce pořádku, můžete, vyzbrojený pistolí, běží od základny bez povšimnutí. Jedl monstra vzhled se nemění, ale posílit jejich schopnosti.

Při pohledu na snímek pro přívěsu videa hry Prototype 2, nechtěně udeřil o rozsahu projektu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more