Záložky

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Alternativní názvy: Prince of Persia: The Forgotten Sands

Hra Prince of Persia: The Forgotten Sands - je 3D slasher, vytvořil Montreal «Ubisoft Montreal» v polovině roku 2010. I když tato hra je druh pokračování Prince of Persia: Sands of Time, to má svůj vlastní příběh a hratelnost. Ve hře Prince of Persia: The Forgotten Sands hrdina musí procházet různými úrovněmi hry, překonat nebo se vyhnout pasti a hádanky se hádat, protože bez něj, bojovat proti nepřátelům. Vše, co náš hrdina může provádět akrobacii díky a držení určité schopnosti. Kromě hrdina rozvíjí své dovednosti a různé parametry a vytvářet zkušenostní body.

Pokud začnete na Prince of Persia: The Forgotten Sands hrát, ujistěte se, že hlavní postava se postupně dostává spoustu různých schopností. Například, zastánce prince Razia ho tzv. elementární síly učí.

Všechny schopnosti v Prince of Persia Forgotten Sands odpovídají čtvrté hlavních prvků. To je přes tyto schopnosti se mohou účastnit bitev, použijte akrobacii a řešit hádanky. Co je to schopnost

• letectvo - leteckým vír vytvořený kolem prince, můžete vyřadit soupeře. Pomocí zrychlení skok, Prince může výrazně přiblížit k nepříteli z dálky.

• Síla vody - pomocí ledu výbuch celého získat velké škody. Zmrazení voda se používá pro akrobatické pohyby.

• Pozemní síly - s pomocí rockové výzbroji nějakou dobu, můžete získat ochranu před nepřátelskými útoky. Paměť půda dočasně obnovit objekty, které nejsou již přítomny.

• síla ohně - pomocí ohnivé stopy Prince může poškodit nepřátele. Fiery vlna ležení z nepřátelského hrdiny.

Je hra a tento krém jako "rollback času." Přípustná hráč jakákoliv chyba (smrt hrdiny, pády z výšky, a tak ) Může vrátit hodiny se dostat do bezpečného místa ve hře, nebo pokračovat ve hře od posledního uložení.

Pokud se ani rozhodnout, zda chcete stáhnout Prince of Persia: The Forgotten Sands, pak byste mohli používat internet požádat o video z Prince of Persia: The Forgotten Sands. Vidět různé přívěsy a promo video můžete určit sami, zda se jedná o stejnou hru, pro kterou chcete strávit více než jednu hodinu hry. To samozřejmě přispívá k vynikající grafikou.

Mnoho videa ukazují, jak nádherné zářící na obzoru, zářivé slunce. A uvidíte krásně vytvořený účinky výbuchů z natáčení zbraně a létání kolem vás a vrhá se k nejbližšímu hořící šípy. To vše je prostě okouzlující, a to zejména v kombinaci s velkou herní zvuk.

Pokud jste hráč, který rád dynamické hry, ve které se podílejí na celé řadě různých bojových záchvatů, stejně jako řešit různé hádanky a dostat se z pasti rozmístěné po celém hry Prince of Persia Forgotten Sands je určitě potěší. Hrát to, můžete si odpočinout a zároveň, zkontrolujte si své reflexy a schopnost využívat nejen zbraně, ale i akrobatické prvky a různé získané schopnosti.

Přijďte na oficiálních stránkách hry, objednat disk nebo stáhnout elektronickou verzi hry a připojit se fanoušky Prince of Persia Forgotten Sands.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more