Záložky

Prime World

Alternativní názvy: Prime World

Prime World on-line - tato revoluční nové sociální strategie cross-platformní, které proti sobě dva národy: Lékař a Adorniyskoe království. Soutěž je určena pro Prime - nejdůležitější zdroj, mající akcie, které můžete změnit rovnováhu sil ...

Chcete-li spustit hru nepotřebujete registraci Prime World. Prime World online hra vyžaduje instalaci herního klienta, který si můžete stáhnout přímo z webových stránek.

Installer Velikost - 17MB Po stažení, počkejte, až bude nainstalována hra, pak se budete muset přihlásit přes Facebook nebo spolužáky (pokud jsou tyto sociální sítě nemáte svůj účet, je žádoucí vytvořit). V okně, které se otevře, zadejte do příslušných polí uživatelské jméno a heslo. Připojte se k této hře Prime World končí. Můžete hrát v Prime světě. Jakmile se přihlásíte, zvolte stranou, pro kterou budete hrát hru a zadejte požadovaný název do příslušného pole.

Nezbytné systémové požadavky:

• Procesor: 2GHz - 3GHz

• Paměť: 1 GB - 2 GB

• Místo na pevném disku: 4 GB

• Video: GeForce6600 GT (Radeon X1300), 128 MB VRAM nebo ekvivalentní (25 fps) nebo 8800 (Radeon HD 3850), 512 MB VRAM nebo ekvivalentní (40 fps)

• Operační systém: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 nebo Windows 7

Herní Prime World Online kryté na Race 2

• Doctor

• Adorniytsy

Každá rasa představoval 26 znaků, které jsou rozděleny do těchto rolí

• Killer

• Defender

• Assault

• Podpora

• Jednotka

Killer - zranitelné v normálním boji, není velký zdroj zdraví, ale v pravou chvíli může dodat drtivou ránu,

Defender - má dostatečně velkou zásobu zdraví a mohou nosit dolů nepřítele značně;

Assault - hodně energie a vydrží mnoho nepřátelských útoků,

Support - tento zástupce může léčit zraněného kamaráda, nebo převzít kontrolu nepřítele oslabit jeho útok;

Fighter - to může být blízko a daleko, je to velký zdroj zdraví, ale silný úder.

Každá postava má určitou sadu talentů, které jsou rozděleny do společné a jedinečné.

Obecné talenty - jsou k dispozici všechny znaky

Unique - konkrétně patří do některého z

Všechny talenty jsou barevně odlišeny: žlutá, zelená, modrá a fialová. Barva talent ovlivňuje sílu a užitečnost, takže talent se žlutou barvou - nejjednodušší, a fialová - nejsilnější.

Online hra Prime World má tři skupiny, hrající charakteristiky:

• Generální

• Útočníci

• Ochranný

Společné rysy patří - Hodnocení (definuje mistrovství), GK (definuje únava), zdraví, energie, rychlost (doba jízdy) a zdraví a Energy Regeneration (schopnost rychle obnovit).

K útoku funkce patří - síla, inteligence, Cunning, Agility, útok Rozsah krádeže a zdraví.

Pro ochranné funkce patří - Odolnost (snižuje fyzické poškození způsobené nepříteli), Will (snižuje kouzelný účinek) a ochrany (snižuje fyzickou a magickou damage nepřítele).

V obchodech, které jsou ve hře, můžete si koupit různé svitky, lektvary, elixíry a značek.

Zahrajte si hru Prime World on-line neustále válčí s druhou stranou. Pro zničení nepřátelských bojovníků, příšer, věže, a zejména nepřátelské postavy, hrdinové získávají neocenitelné zdroje - Prime, které mohou být použity na získání nových talentů.

Play Prime World, každý hráč bude mít ve svém zámku, které se v průběhu hry musí být naštvaný. Vytvoření silné hospodářství a budování propracované infrastruktury - klíč k úspěšnému hraní a získat výhodu nad ostatními hráči v ekonomickém rozvoji a PvP bitev.

Hrát online hru Prime World nebude nudit, je zde mnoho zajímavých funkcí, které nelze popsat v krátké recenzi. Prime World online hra je velice objem, a proto, vidět a dozvědět se vše, co potřebujete složit Prime World on-line registraci a stát se jedním z hrdinů hry.

 
Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.
Read more