Záložky

Primal Carnage

Alternativní názvy: Primal Carnage

Herní Primal Carnage je multiplayer online hru, kterou musí hrát jako tým. Samozřejmě, můžete se pokusit hrát olinochku, ale obvykle to vynutí hráčů chybělo. Tato hra byla vytvořena ve stylu střelce nebo třetí strany. V Primal Carnage hře musíte vzít jednu ze stran: ze strany osob nebo dinosaury.

Ve hře Primal Carnage registraci podle síly jakéhokoliv uživatele. Za účelem registraci ve hře Primal Carnage Budete potřebovat:

1) Zadejte svou e-mailovou adresu.

2) heslo.

Hrát hru Primal Carnage budete výběrem třídu. Hra má následující klasifikační třídy:

- Lidé. Mají následující specifika:

1. Žoldáci jsou kvalifikovaní, ale sám o sobě budou zvládat.

2. Vědec - oni používají sniperku, omračující zbraň.

3. Commando je žoldák, který používá palebnou sílu. Používá útočnou pušku, granátomet.

4. Ranger je průvodce, který se schovává v džungli. Zbraň Ranger - tato brokovnice.

. 5. Trapper je skutečný lovec. Catcher zbraň je zbraň, která střílí síť.

6. Pyro - jeho charakter je obtížné udržet, je velmi popudlivý. Pyro zbraně - granát.

- Dinosauři. Tam bylo jen šest, a oni jsou velmi dravé a velmi nebezpečné

1. Tyrannosaurus Rex. To je velmi těžké třídy. Mohou způsobit obrovské škody a co nejvíce zranění. Ale jeho velikost mu zabránila boji, takže je snadným terčem. Jeho útok - je to skus a Trample.

2. Raptor. To je třída, která může neustále útočit na nepřítele. Raptor Attack - úder drápy a skus, a házet.

3. Dilofozavr. Tato třída je třída podpora. On může zaútočit na nepřítele zblízka i zdaleka. Jeho hlavní útok - jedovaté kousnutí.

4. Pteranodon. Tato třída je skutečná inteligence. Vypadají dolů a říkají, ostatní dinosauři, kde jsou jejich nepřátelé. Primární útok Pteranodon - to kousat a přilnavost.

. 5. Karnotavr. Tato průměrná třída pevnosti. V bitvě, oni používají jejich jedinečnou rychlost a svoji váhu porazit nepřítele. Útok z této třídy - a skus silný záhlaví.

6. Spinosaurus - nový dinosaurus, který je náhradou za slavného T-Rex. Vypadá jako Tyrannosaurus, ale to je mnohem silnější údery.

V Primal Carnage online hře hrát, jak budete v normálním režimu, a možnost využití roboty a herní singpleera.

Hra Primal Carnage on-line by měla být až do pěti tříd. Můžete je použít jako tým. Dinosauři lze ovládat pouze od třetí strany, ale lidé z první.

Zaregistrujte se on-line hry Primal Carnage zdarma a užít si čas strávený. Staňte se jedním z válčících stran a vyhrajte úplné vítězství.

Ujistěte se, že štěstí je vždy s vámi, a co je nejdůležitější, on-line hra Primal Carnage vždy zvednout náladu a odvést z každodenní rutiny.

Hodně štěstí ve světě her bitvy Primal Carnage on-line!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more