Záložky

Masters

Alternativní názvy: Masters

Lords on-line - bez multiplayer fantasy hra na hrdiny s unikátní bojový systém.

Lords Online hra se nevztahuje na hry, které vyžadují velmi výkonný počítač hrát, a je přístupný z libovolného internetového prohlížeče. Chcete-li hrát na pány, budete potřebovat:

· Připojení k internetu

· Internetový prohlížeč Internet Explorer nebo podobné nedávné změny [ _1_]

· Flash Rlayer nejnovější verzi.

V současné době, s cílem zlepšit přístup k herní klient hry vyvinuté - speciální program, který se bude muset nainstalovat na svůj počítač. Na cestě z herní tvůrci slíbili vykazuje samostatně.

Připojte se do hry podobné Lords příjem ve většině on-line hry, takže se nemusíte brát hodně času a nebude způsobovat mnoho problémů. Chcete-li začít hrát na Masters, budete muset vyplnit pouze v určitých oblastech:

· Napište požadované jméno,

· Chcete-li zadat heslo a zopakovat to,

· Chcete-li zadat adresu poštovní schránky

· Chcete-li vybrat pohlaví vaší postavy,

· Souhlasím s podmínkami této smlouvy, a přečtěte si pravidla hry [ _1_]

· Zadejte prosím kód z obrázku.

Registrace Lords možná nebudete potřebovat, protože pro ty, kteří chtějí zjistit, jak moc se jim líbí hru je možné testovat bitvu.

Lords Online hra je dva válčící tábory:

· World Denei

· Elgot svět.

Nelze porazit nepřátelské generály světy hledají jeho pomoc. Ty jsou vyzvány, aby se stal jedním z těchto velitelů stranou, pro kterou budete bojovat.

Když začnete hrát hru Lords Online, zjistíte, že tato hra se nejlépe ze všech populárních her tohoto žánru. Vaše armáda se bude skládat z tvorů, z nichž každý drží své taktiky v bitvě, můžete si koupit následovníky a řídit, stejně jako nezapomeňte, že na správné vyrovnání sil v této oblasti často závisí na vítězství nebo porážce.

Chcete-li hrát tuto hru online, páni, musíte vybrat, který ze čtyř závodů bude patřit k vaší postavě:

· Elfové

· Skřítci

· Undead

· Démony.

Vaše postava se bude rozvíjet, zvyšovat jeho hladiny v průběhu bojů. Zabíjet monstra, budete odměněni vzácných artefaktů. Milovníci bitvy s ostatními hráči, samozřejmě, potěší masivní bitvy na řízení klíčových bodů zdrojů, nájezdy do nepřátelského území, boji jeden na jednoho.

Hra Lords on má jedinečný bojový systém s vizuální zobrazení všech bojových technik a pohybů každého znaku. Kromě toho, každý boj je zaznamenán a následně si jej můžete zobrazit z libovolného místa, jak z jeho armády, a od nepřítele armády, viděl pro sebe to, co taktiky své nepřátele použít.

Můžete zvýšit svou armádu stoupenců, které se skládají ze čtyř tříd:

· Warriors

· Kouzelníci

· Arrow

· Charmers.

Každá třída má svůj vlastní způsob rozvoje, se souborem znalostí je rozvoj dovedností, nových kouzel k dispozici, a dokonce i měnit vzhled následovníků.

Kromě toho bude každý hráč bude spokojen s kulovou místa, která ve hře více než jeden tisíc. Můžete obdivovat nádherný západ slunce v elfy zemí nebo se otřásla hrůzou při pohledu na jeho nohou na území démonů.

Hra má obrovskou škálu oblečení, amulety, artefakty, zbraně, kouzla a lektvary. Jejich kombinací, můžete vytvořit jedinečný a opravdu nepřemožitelný armádu.

Dobře navržené úkoly vám pomůže rozvíjet svůj charakter, a bude také dát možnost, aby si vzácné a silné trofeje. Počet úkolů se neustále zvyšuje.

Lords Online registrace bude otevřena před vámi svět, z něhož nechcete přijít brzy pryč.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more