Záložky

Poslední bitva

Alternativní názvy: Poslední Combat

Poslední bitva online - multiplayer role-playing logická hra ve fantasy stylu.

Online hra Poslední bitva nepředepisují zvláštní požadavky na systém, pokud máte připojení k internetu a prohlížeč.

Připojte se do hry Poslední bitva zeptá na přezdívku - jméno vaší postavy, buďte opatrní, protože nemůžete změnit svou přezdívku. Pak budete muset zadat i mail, heslo a určit pohlaví charakteru. Poslední bitva Online registrace uzavírá na zvolení požadovaného závod a zadání kódu z obrázku, aby se ujistil, že nejste bot. Nezapomeňte si vzít souhlas uživatele.

Poslední bitva online hra vám nabízí výběr ze dvou závodů:

- Noble elfidy

- Brave nekrolandtsy.

Na tomto místě ve hře zástupců obou ras o stejně. Ohledu na to, co závod si zvolíte, bude záviset na rozhraní hry, pokud budete hrát hry on-line Poslední bitva. Elfidy hledají světlo a dobrotu, a nekrolandtsy - na zlé zničení. Závody se velmi liší ve vzhledu, jakož i jejich brnění a střeliva. Kromě toho, různé sady oblečení se seznámí s postavami různých pohlaví.

Poslední bitva online hra má velmi originální bojový systém. Vystavení tři po sobě jdoucí čipy (kameny nebo lebky) stejné barvy, boj proti obchodu rány. Proto je výsledek bitvy závisí nejen na úrovni bojovník, který je buď kouzelník, nebo bojovník, a to nejen na jeho brnění a zbraně, ale také z logického myšlení přehrávače a dovednosti, s nimiž disponuje dostupných zdrojů. Proto se doporučuje, aby hráči se podívat na forum, která je živá diskuse o možných taktik a strategií, které mohou vést k vítězství v bitvě.

Souboje jsou dvě možnosti:

- Duel. Můžete bojovat jeden na jednoho s charakterem vaší úrovni.

- Chaotic bitva. Tento boj sloužil speciální aplikace, a všichni, kteří měli po dobu jedné minuty se chtějí zúčastnit bitvy, náhodně rozděleni do dvou týmů.

Pokud jste zapomněl během boje více než tři zatáčky, budete diskvalifikováni. Pro vítězství si získat zkušenosti a peníze.

Kromě toho, za vraždu charakteru hráče v férový souboj, můžete získat medaili, zvýšení určité vlastnosti. No, ne-li štěstí, medaili můžete koupit diamanty.

Váš charakter, kdy budete hrát v poslední bitvě, se vlastní majetek, ve kterém může růst bylinky pro léčení lektvary a elixíry, které zvyšují sílu (to bude jejich vlastní kuchař s hmoždíři). Elixíry mohou pít jen před bojem. Realitní může ještě dodat speciální sochu na úpatí který si pak najít vzácné elixíry. Pokud takový povyk, že nejste spokojeni, standardní sada elixíry a lektvary si můžete koupit ve speciálním obchodě. Kromě toho, ve městě najdete mnoho různých institucí s různými funkcemi potřebnými k úspěšnému hrát v The Last Battle. Tento

- Shop

- Nákup,

- Kovárna

- Krčma

- Bank.

V obchodě si můžete koupit spoustu věcí, a brnění, ale některé z těchto položek budete moci oblékat dosáhla pouze určité úrovně. Kromě toho, že je třeba opravit zbroj, nebo sbírat si z trosek, které zůstaly na bitevním poli po poraženého soupeře.

Když budete hrát online hry Poslední bitva, pak budete mít možnost vstoupit do Unie, jak dohod s ostatními hráči, a questy - úkoly s množstvím chytrých hádanek a skrývá ohrožení života charakteru.

Maximální úroveň rozvoje postavy v tuto chvíli - jedenáctý. Hra je v beta testování.

Poslední bitva Registrace se otevře před vámi malý, ale vzrušující ve světě, ve kterém nejen sílu a úroveň, ale logika může pomoci k dosažení vítězství!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more