Záložky

Poslední bašta

Alternativní názvy: Poslední bašta

Browser na základě on-line hra poslední bašta v sobě skrývá obrovský svět plný dobrodružství fantazie. Tento nádherný hračka není potřeba instalovat některý z jejích speciálních funkcí z počítače nebo mobilního telefonu, protože to funguje na platformě WML. Jinými slovy, hrát hry on-line poslední bašta, stačí připojení k internetu a moderní prohlížeče typu Opera.

Připojte se do hry jako poslední bašta vyžadují vyplnění následujících oblastech:

1) Vaše uživatelské jméno (název hry).

2) Název reálném.

3) Město Vašeho pobytu.

4) Vaše podlaha.

5) Race, ve kterém budete hrát.

6) Efektivní e-mail.

Na stejné stránce - Registrace poslední bašta - stručně představit pět závodů s drážkou

1. Lidé - mají průměrné vlastnosti, ale jsou bojovníci od přírody.

2. Elfové - v tepech velmi rychlé a přesné.

3. Gnómové - vždy obrněné (brnění vlastní výroby), a ne slabé bytosti.

4. Skřeti - mocní válečníci ve svých beatů. Olovo v této oblasti.

. 5. Hobiti - nejmenší růst narodec, ale velmi uvorotlivy.

Dále stisknutím tlačítka "do hry" fázi poslední bašta on-line registrace lze považovat za úspěšně dokončen.

Jeho první hra, úkol dostanete hned na začátku - starý rybář v obci. Jen nezapomeňte před spuštěním úlohy na získání zbraní. Chcete-li to provést, postupujte přesně na sever - do města Stoungard na tamoshnem obchod.

Bez ohledu na vaši volbu rasy, bude přítomen hrdina a rozvíjet pět následujících charakteristik:

• Luck - ovlivňuje schopnost skóre kritický zásah ("crit" způsobí maximální možné škody) a vzácnou příležitost bytové předmět (můžete buď najít nebo srazit s monstry).

• Power - ovlivňuje efektivitu vašeho útoku a obrany.

• Agility - umožňuje hrát hry on-line poslední bašta, uhýbat nepřátelským útokům.

• Endurance - ovlivňuje odolnost hrdinu, pokud jde o zdraví a jeho schopnost dovolit jí tím vznikl jakýkoliv náklady (zásob).

• Intuition - vliv na přesnost úderů.

Plus, poslední bašta online hra má svůj vlastní morálku! Nicméně, zde působí jako materiální hodnotu. Stejně jako v reálném životě, morálka se dělí na:

) Pozitivní → vám umožní koupit věci v obchodech za nižší ceny;

B) → negativní dopad na zdvihu, způsobené silou zbraní.

Díky poslední bašta questy hrát, určitě to bude mnohem zajímavější, protože jejich úspěšnou realizaci může získat zkušenosti, peníze, nebo stejné morálku. Trochu peněz: hra měna se nazývá "dinárů." I když váš účet, jakmile začnete hrát poslední bašta, a budou účtovány 50 dinárů, v budoucnu, "žít pohodlně," bude muset pracovat nebo účastnit se placených bojů.

Pokud se obáváte, že v důsledku dopravní nenáročné, budete mít kam obrátit, nebojte se: hrát plocha je dostatečně rozsáhlá, aby umožnila hráčům cestovat a najít spoustu v tomto svazku dobrodružství. Totéž platí pro zbraně: Poslední Bastion Online dává poměrně široký výběr zbraní a střeliva, a je nepravděpodobné, že cítí opovrhovaný v této oblasti.

Pokud kdykoli bydlí v obrovském herním světě zvaném Arden (jen vás sem poslat poslední baštu on-line hry), který chcete zkontrolovat její historie, můžete navštívit místní knihovnu pro studium jsou kroniky. A kromě toho, že můžete očekávat mnoho dalších zde nejrůznější zajímavé. Přijďte a přesvědčte se sami!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more