Záložky

Ověření zde

Alternativní názvy: Moswar

Online hra Ověření zde - ironický populární bezplatné prohlížeče hru. Destiny Development Company vydala hru v roce 2010, a od té doby se díky své mimořádné humor, ověřování zde on-line získala širokou popularitu. Ověření Zde můžete hrát téměř s jakýmkoliv počítačem. Po systémové požadavky pro hru, že jsou minimální. Hlavní podmínkou je přítomnost ve vašem prohlížeči. Spustit jednoduchý herní rozhraní, můžete použít myš a klávesnici. Dostat se do cynického světa v Moskvě vám pomůže Ověření sem a zaregistrujte se. Můžete vypadat jako nováčci, nebo hrát roli nativní muskovit. To je dle Vašeho přání. Registrace Ověření zde poměrně jednoduchý proces. Chcete-li zaregistrovat novou postavu, budete muset rozhodnout, kdo byste chtěli být a zadejte následující údaje:

1) Zadejte heslo razil

2) Tato e-mailová adresa

3) Původní název vaší postavy

Kliknutím na Registraci můžete ihned zde Ověřování hrát a užít si zajímavý příběh, on-line hry. Připojte se do hry ověřování zde vás přimělo obyvatele virtuálního hlavního města Ruska. Pro spravedlnost je třeba říci, že hra zobrazuje aktuální dění v dnešní Moskvě, takže vše, co se děje, je velmi blízko k realitě. Zvedněte hlavu, narovnat ramena a hrdě pochodovat po ulici! Pamatujte si, že ať už jste kdokoli, šance na úspěch nikdo nemůže vzít!

Pokud se rozhodnete, aby se stal rodák moskevský, aby prokázal, že toto město není "kaučuk" a nemůže být přijat s otevřenou náručí jakékoliv přicházejí ve velkém počtu zde. Ale pokud vás zajímá, zažít obtíže života města pro jednoduché provinční, a přijdete na moskevské host, pak se budete muset projít. Dokažte, že dobýt velké město, aby vám síly! Po Moskvě - pro každého!

Online hra Angry Domácí připravila vzrušující dobrodružství. Chcete-li přežít v tomto krutém a krásného města současně, ujistěte se, že sedět prostě nemají.

Hra je dobře rozvinutý systém úkolů. Zahrajte si hru on-line Ověřování zde budete vykonávat různé úkoly. A můžete se také zúčastnit bojů. Koneckonců, PvP systém není na posledním místě. Brave osloví bitvy "zdi ke zdi". Pro účast v klanových válkách, se prosím, odvahu a vytrvalost. Chcete zažít adrenalin? Tam je příležitost okrást o Korowai, nebo dokonce banky. Vytvořte si svůj gang dohromady a uspořádat útoky. Takže to bude větší šanci na úspěch.

Další online hry Ověření zde dána možnost, aby hlídky v ulicích podplatit policii kopat metro, jít do práce, aby se zapojily do nakupování, chodit do posilovny, aby zlepšila své tělo, podívejte se na "The Hunting Club", která sdružuje většinu notorický podvodníci a další. Povolání, jak můžete vidět na vlastní oči, hodně! Nicméně, opravdu uspět, musíte se starat o akumulaci kapitálu. Tam, kde se bez našich peněz na chvíli! Hra nabízí následující zdroje:

Honey

Hvězdičky

Krystaly

Gold.

Kola, krystaly a zlato mohou být získány v průběhu hry, a pak tráví na různých bonusů a nákupu věcí. Zlato je univerzální měna. S tím, veškeré zboží zakoupené, díky němu budete nelze popřít na jakoukoli službu. Ale dostat med, lze investovat pouze skutečné. Prodám med mít možnost na jakékoli úrovni, a to i na začátku hry. V tomto případě, hrát hry on-line Ověřování zde bude mnohem jednodušší.

Ověření zde online hra se skládá z 14 úrovní. Chcete-li přejít na každé nové úrovni, musí obdržet určité zkušenosti. Vymerivaetsya Calligonum v jednotkách. Vzhledem k úrovni dalších příležitostí otevřených. Hra je vše propojeno. Například, musíte se podívat na základní disk. Musíte mít notebook, a můžete si koupit pouze doma. Dům, v pořadí, k dispozici na třetí úrovni. Mimochodem, mají své domovy, můžete si vzít nájemníka a přijímat peníze navíc. Pokud jde o práci, od 2. úrovně, můžete získat pouze v restauraci, nebo ještě hůře, k čištění toalety pro penny. A se zvýšenými hladinami šanci získat lépe placenou práci. 5. Úroveň umožní přístup do dolu, který drží zásoby krystalů. Na šesté úrovni, můžete již jít dolů do tunelu sledovat znaky tzv. "Krysomahi pro vraždu, které se dostanou 700 stříbrných mincí. Chystáte se na hru, sledovat zlepšování svých vlastností (síla, zdraví, charisma, dovednosti, péče). Čerpací charakter, možná se dokonce stát Major. A to je jisté výhody.

Vzhledem k tomu, Ověření zde online hra je určena k odpočinku všechny stejné, jeho rozhraní je jednoduché. Nebudete mít problémy s řízením a větší dostupnosti informací odkazu. Tento vynikající on-line hra bude jistě přitahovat vám čerstvost svých myšlenek. Humor vlastní hry vás nenechá lhostejným. Přijďte zjistit, a ujistěte se, že je to skvělý způsob, jak oživit volný čas! Jaký je váš vkus, vyhrát nebo bránit Moskvu? Rychle identifikuje a tvrdohlavě bránil svou pozici. Ať štěstí usměje na Vás, kterou stranu by jste!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more