Záložky

Plný Pi

Alternativní názvy: Plný P

Plný Pi on-line - je prohlížeč online dobrodružství hra, kterou vytvořil ve stylu ironického komika, post-apokalyptický thriller se spoustou různých s humorem vypracované mutantů zombie a monstra.

Plot je tento: svět katastrofa po výbuchu Hadron Collider nuceni přeživší bojují o své životy v atmosféře soudného dne. Shodou okolností, viník, co se stalo, je vaše postava, která nyní putuje na měnící se svět, rozluštit změť spiknutí hádanky a ničit hrůzný mutované tvory. Poté, co přežil Plný Pi, budete muset zachránit celé lidstvo.

Systémové požadavky jsou zanedbatelné, jak této browser hře. Je možné přehrávat z libovolného počítače s přístupem k Internetu, nevyžaduje předběžnou instalaci. Aby bylo možné hrát hry on-line Plný Pi, budete potřebovat bezplatný Plný Registrace Pi.

Připojte se do hry plné Pi jde takhle: on-line hry, klepněte na tlačítko "Play", zadejte své přihlašovací jméno (vaše jméno ve hře), vyberte pohlaví a typ postavy.

Dále musíte vytvořit, nebo později nemohou být přihlášeni se stejným přihlášení. Klikněte na tlačítko "Registrovat" tlačítko, zadejte svůj e-mail a heslo. Na toto Pi Plný registrace je dokončena. Nyní si můžete zahrát hru on-line Plný Pi.

Hra vám dává na výběr ze tří typů mužských postav a tři ženy, které se liší ve svých vlastnostech.

  • Výkon - svalnatá výhoda a Amazon
  • Stunt Bestia a používá v boji trik
  • Máme intelektuál a chytrá poznání zvýšit ochranu

Vestavěná hra Full Pi on-line, a to především na plnění úkolů a questů bitvy proti počítačovým monstry nebo ostatní hráči. Dělat práci, budete dostávat odměnu zbraně a užitečné věci. Úkoly jsou prováděny v přísném sledu.

Bitvy ve hře probíhat postupně, každé kolo je časově omezena. Pokud nemáte čas, aby se tah, budete umístěna v náhodném útoku a mrtvice jde do soupeře.

Tato on-line hra Full P má dva typy lokalit: bojové a mír. V boji budete chodit místa pro úkoly, které jsou plné zombie a mutanty, bude jejich zničení zvýšit úroveň a doplnit arzenál zbraní a zásob. Také zde můžete najít cenné věci, které mohou být následně použity nebo prodávané pro výrobu zbraní.

V mírových místech bojů se konají, vrátíš se koupit potřebné věci v boji, nebo něco, co nemusíte kupovat návod na výrobu nové věci a získat nové pracovní příležitosti prodat.

Plný Pi online hra nabízí širokou škálu na výběr zbraní, je součástí sady oblečení pro každý znak. Zbraně se dá koupit, můžete si nechat zabít za monstrum, nebo to udělat sám podle pokynů. S ohledem na ochranu určité brnění chrání proti některým druhům poškození:

  • Fyzikální
  • Fire
  • Ballistic

Také pro vítězství nad nepřítelem, budete mít k dispozici:

  • "Ukrashaki" , které zvyšují schopnost charakteru;
  • Raskhodka Doplňkové zbraně a brnění (útočník, stimulanty, granáty, bomby)
  • Fitch schopnosti (nadpřirozená postava objeví po nehodě), které vám pomohou hrát v herně Full Pi. Mohou způsobit poškození nepříteli, stejně jako léčit majitele

Chcete-li pomoci znak, můžete si vybrat jednu ze tří satelitů domácí zvířata: Raven - vhodnější pro ochranu znaky Vargan - pro napájení znaky Kisssa - pro obratný. Na vyšších úrovních může být v plném Pee hry zkrotil nové satelity, je-li potřebné zdroje. Všechna zvířata s každou úroveň zvyšuje své schopnosti, což zvyšuje šance na charakteru a pomoci mu v boji.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more